Szlachetna paczka

Łączy i pomaga

Szlachetna paczka – łączy & pomaga!

Te Święta będą lepsze niż wszystkie wcześniejsze.

W tym roku postanowiliśmy dać z siebie więcej i sprawić przyjemność nie tylko najbliższej rodzinie. Wspólnie z firmą JANTAR, naszym zaprzyjaźnionym partnerem biznesowym, postanowiliśmy dołączyć do akcji SZLACHETNA PACZKA.

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany z sukcesem od 2009 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

Warto podkreślić, że istotą projektu nie są rzeczy materialne (sic!), ale wysłany sygnał do potrzebujących rodzin, że nie są same. Co więcej, wspólna pomoc to też doskonała integracja. Współpraca z firmą JANTAR to czysta przyjemność i z pewnością nie jest to nasz ostatni projekt.

Bardzo się cieszę, że robimy nie tylko wspólne biznesy, ale i pomagamy. Połączenie sił to nie tylko wzajemna mobilizacja, ale i spotęgowanie jakości darów, które przekazaliśmy wybranej rodzinie.”- komentuje Dorota Korczyk.

W piątkowy wieczór wypakowany po brzegi firmowy Volkswagen Transporter zawiózł prawie 30 paczek do Cieszyna. Raz jeszcze bardzo dziękujemy wszystkim współpracownikom za zaangażowanie i okazałą gotowość do pomocy innym. Pamiętajcie- darowane dobro wraca, do zobaczenia za rok!

Wszystkich zachęcamy do przyłączenia się do akcji, naprawdę warto: https://www.szlachetnapaczka.pl/

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KIA Stonic w nowej odsłonie!

Kia Stonic – drugi pod względem popularności miejski crossover w Polsce – doczekała się faceliftingu!

Model poddano licznym modyfikacjom, obejmującym m.in. gamę silników oraz ofertę zaawansowanych systemów zarówno łączności ze światem zewnętrznym, jak i asystujących. Model po faceliftingu jest dostępny z wydajnymi silnikami z rodziny Smartstream, wśród których największą nowością jest zespół napędowy typu mild-hybrid z instalacją elektryczną o napięciu 48 V, współpracujący z nową mechaniczną skrzynią biegów z elektrycznie sterowanym sprzęgłem „clutch-by-wire”.

Czytaj Dalej