Škoda Korczyk

pierwszym w Polsce dealerem ze Srebrnym certyfikatem goTOzero RETAIL!

Škoda Korczyk pierwszym w Polsce dealerem ze Srebrnym certyfikatem goTOzero RETAIL!

Jako zespół Škoda Korczyk, z przyjemnością ogłaszamy, że została nam przyznana Srebrna Odznaka w ramach inicjatywy goTOzero RETAIL, prowadzonej przez Grupę Volkswagen.

Włączenie się w inicjatywę goTOzero RETAIL to dla naszej firmy ważny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju. Jako część tej inicjatywy, zaangażowaliśmy się aktywnie w działania mające na celu zmniejszenie naszego wpływu na środowisko, szczególnie poprzez redukcję emisji CO2 i optymalizację naszych procesów pod względem ekologicznym.

Otrzymanie Srebrnej Odznaki jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, które potwierdza nasze zaangażowanie w dbanie o środowisko. To także efekt ciężkiej pracy całego zespołu.  Jesteśmy dumni z faktu, że nasze działania zostały docenione w ramach projektu goTOzero RETAIL.

Otrzymanie Certyfikatu to dla nas zaszczyt i dodatkowy impuls do kontynuowania naszych wysiłków na rzecz zrównoważonej działalności. Przejście przez szczegółową weryfikację było dla nas ważnym etapem, który pozwolił nam jeszcze lepiej zrozumieć nasz wpływ na środowisko i szukać dalszych możliwości doskonalenia naszych praktyk.  Dzięki temu wyróżnieniu Škoda Korczyk staje się jeszcze bardziej zaangażowana w dążenie do lepszej przyszłości, gotowa nie tylko zaspokoić potrzeby naszych klientów, ale także troszczyć się o naszą planetę.

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Nowa Škoda Superb: przestrzeń, komfort i wolność wyboru

Światowa premiera czwartej generacji Škody Superb już za nami. Model kontynuuje tradycję marki prezentując przestronne i wyrafinowane wnętrza. Dostępny będzie w sześciu wariantach napędowych, w tym – po raz pierwszy – jako miękka hybryda. Nowoczesne technologie i wykorzystane materiały zapewnią pasażerom jeszcze większy komfort.

Czytaj Dalej