INNOWACYJNA EKOLOGICZNA MYJNIA SAMOCHODOWA W ŠKODA KORCZYK

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, SPRAWDZONA MARKA

Postawiliśmy na rozwiązania niemieckiej firmy WashTec – światowego lidera w myciu samochodów. Firma WashTec jest wiodącym producentem i liderem innowacji w branży myjni samochodowych. Na całym świecie użytkowanych jest około 40 000 myjni samochodowych WashTec, w których dziennie myje się ponad dwa miliony pojazdów.

OBALAMY MIT O „RYSOWANIU LAKIERU” W MYJNI
Nasza myjnia wyposażona jest w szczotki z materiału myjącego nowej generacji o nazwie SofTecs® (spieniony polietylen), które charakteryzują się delikatnym oddziaływaniem na powłokę lakierniczą i nie przyjmowaniem pomiędzy włókna cząsteczek brudu. Ich skuteczność i jakość mycia została potwierdzona najlepszą oceną w testach myjni przeprowadzonych przez niemiecką firmę ADAC. Materiał SofTecs® zajął pierwsze miejsce w rankingu, a przeprowadzone testy dowodzą, że stosując SofTecs® wygląd lakieru nawet po 50 cyklach mycia jest na poziomie fabrycznie nowego pojazdu.

JESTEŚMY EKO!
Korzystamy z paneli fotowoltaicznych, a ponadto bazujemy na metodzie AquaPur, czyli mechanicznej filtracji wspomaganej metodą, która pozwala na 95% odzysk wody. Ograniczamy zużycie wody do wielkości 20-30 litrów na pojazd. Woda świeża używana jest tylko do etapu spłukiwania końcowego i woskowania, a pozostałe etapy mycia odbywają się z użyciem wody z recyrkulacji.

Przyjedź do ŠKODA KORCZYK i kompleksowo zadbaj o swój samochód! Skorzystaj z najwyższej jakości usług, które zapewnią skuteczne mycie i wyjątkową ochronę karoserii.

Zobacz, jakie usługi oferujemy w poszczególnych pakietach.

Sprawdź cennik!

UMÓW WIZYTĘ W MYJNI ŠKODA KORCZYK!


Lucyna Śliwa
Asystentka serwisu / Opiekun klienta
recepcja@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 882 145 437


Wiktoria Rakowska
Asystentka serwisu / Opiekun klienta
wiktoria.rakowska@korczyk.com.pl
+48 882 145 437
+48 33 816 17 18

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

— inne nasze usługi —

Škoda Korczyk.Już 20 lat z wami.

Od 2003 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem czeskiej marki ŠKODA.

Dowiedz się więcej

Kia korczyk.Top Dealer 2019!

W listopadzie 2015 roku podpisaliśmy umowę dealerską z KIA MOTORS POLSKA.

Dowiedz się więcej

Blacharnia-lakiernia.Ekologiczne Malowanie.

Usługi blacharsko-lakiernicze świadczymy w dwóch lokalizacjach - przy Autoryzowanym Salonie Samochodowym ŠKODA Korczyk oraz przy Autoryzowanym Salonie KIA Korczyk.

Dowiedz się więcej