INNOWACYJNA EKOLOGICZNA MYJNIA SAMOCHODOWA W ŠKODA KORCZYK

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, SPRAWDZONA MARKA

Postawiliśmy na rozwiązania niemieckiej firmy WashTec – światowego lidera w myciu samochodów. Firma WashTec jest wiodącym producentem i liderem innowacji w branży myjni samochodowych. Na całym świecie użytkowanych jest około 40 000 myjni samochodowych WashTec, w których dziennie myje się ponad dwa miliony pojazdów.

OBALAMY MIT O „RYSOWANIU LAKIERU” W MYJNI
Nasza myjnia wyposażona jest w szczotki z materiału myjącego nowej generacji o nazwie SofTecs® (spieniony polietylen), które charakteryzują się delikatnym oddziaływaniem na powłokę lakierniczą i nie przyjmowaniem pomiędzy włókna cząsteczek brudu. Ich skuteczność i jakość mycia została potwierdzona najlepszą oceną w testach myjni przeprowadzonych przez niemiecką firmę ADAC. Materiał SofTecs® zajął pierwsze miejsce w rankingu, a przeprowadzone testy dowodzą, że stosując SofTecs® wygląd lakieru nawet po 50 cyklach mycia jest na poziomie fabrycznie nowego pojazdu.

JESTEŚMY EKO!
Korzystamy z paneli fotowoltaicznych, a ponadto bazujemy na metodzie AquaPur, czyli mechanicznej filtracji wspomaganej metodą, która pozwala na 95% odzysk wody. Ograniczamy zużycie wody do wielkości 20-30 litrów na pojazd. Woda świeża używana jest tylko do etapu spłukiwania końcowego i woskowania, a pozostałe etapy mycia odbywają się z użyciem wody z recyrkulacji.

Przyjedź do ŠKODA KORCZYK i kompleksowo zadbaj o swój samochód! Skorzystaj z najwyższej jakości usług, które zapewnią skuteczne mycie i wyjątkową ochronę karoserii.

Zobacz, jakie usługi oferujemy w poszczególnych pakietach.

Sprawdź cennik!

UMÓW WIZYTĘ W MYJNI ŠKODA KORCZYK!


Lucyna Śliwa
Asystentka serwisu / Opiekun klienta
recepcja@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 882 145 437


Wiktoria Rakowska
Asystentka serwisu / Opiekun klienta
wiktoria.rakowska@korczyk.com.pl
+48 882 145 437
+48 33 816 17 18

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Samochody elektryczne ŠKODY – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem samochodu elektrycznego, możesz mieć wiele pytań dotyczących e-mobilności. Przemieszczanie się takim pojazdem to zupełnie nowe wrażenia. Co wyróżnia e-mobilność? Jak dbać o elektryczne auto? Eksperci ŠKODY przygotowali zbiór najważniejszych informacji i wskazówek w tym zakresie.

Czytaj Dalej

Kia trzecią najchętniej wybieraną marką w Polsce w 2022 roku.

W 2022 roku Kia była trzecią najchętniej wybieraną przez klientów marką w Polsce. Udział marki w sprzedaży nowych aut osobowych wyniósł 8%. Od stycznia do grudnia polscy klienci zarejestrowali 33.715 samochodów z logo Kia na masce. Wynik ten oznacza wzrost o 4,3% w porównaniu z rezultatem uzyskanym w 2021 roku – największy wśród marek popularnych z TOP20 w tym rankingu. Na uwagę zasługuje fakt, że cały rynek skurczył się w 2022 roku o 6%.

Czytaj Dalej

Sportowy duch ŠKODY – modele RS

ŠKODA jest związana ze sportem motorowym niemal od początku istnienia marki. Tradycję kontynuuje gama samochodów z oznaczeniem RS. ŠKODA oferuje obecnie cztery takie modele: OCTAVIA RS, KODIAQ RS oraz najnowsze: ENYAQ Coupé RS iV i ENYAQ RS iV. – Modele RS są łącznikiem między osiągnięciami marki w sportach motorowych a naszymi klientami, którzy chcą jeździć sportowym autem – mówi Daniel Petr, specjalista ds. projektowania samochodów sportowych w firmie ŠKODA.

Czytaj Dalej

— inne nasze usługi —

Škoda Korczyk.Już 17 lat z wami.

Od 2003 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem czeskiej marki ŠKODA.

Dowiedz się więcej

Kia korczyk.Top Dealer 2019!

W listopadzie 2015 roku podpisaliśmy umowę dealerską z KIA MOTORS POLSKA.

Dowiedz się więcej

Blacharnia-lakiernia.Ekologiczne Malowanie.

Usługi blacharsko-lakiernicze świadczymy w dwóch lokalizacjach - przy Autoryzowanym Salonie Samochodowym ŠKODA Korczyk oraz przy Autoryzowanym Salonie KIA Korczyk.

Dowiedz się więcej