Blacharnia
-lakiernia

Blacharnia-lakiernia

Usługi blacharsko-lakiernicze świadczymy w Bielsku-Białej w dwóch lokalizacjach - przy Autoryzowanym Salonie Samochodowym ŠKODA Korczyk Al.Gen.Andersa 586 oraz przy Autoryzowanym Salonie Kia Korczyk ul. Warszawska 154.

Nasze serwisy blacharsko-lakiernicze promują się same. Korzystamy z marketingu szeptanego, bo zadowoleni Klienci polecają nas kolejnym osobom. Wiemy, że likwidacja szkody jest skomplikowanym procesem. Pomagamy przejść przez wszystkie formalności i znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.

Cała usługa odbywa się u nas, nie zlecamy jej podwykonawcom. Gwarantujemy najwyższą jakość i bierzemy za nią pełną odpowiedzialność dając 2 lata gwarancji.

Przyjmujemy zgłoszenia szkód komunikacyjnych firm ubezpieczeniowych PZU, ALLIANZ, ERGO HESTIA, a bezgotówkowo rozliczamy naprawy z następującymi firmami ubezpieczeniowymi: PZU, ALLIANZ, ERGO HESTIA, UNIQA, HDI, COMPENSA, GOTHAER, WARTA, BENEFIA, INTER RISK, GENERALI, AXA, AVIVA, LINK4, PROAMA, LIBERTY DIRECT, TUW, TUZ.

CENTRUM NAPRAW POWYPADKOWYCH

Wielomarkowe Centrum Napraw Powypadkowych przy salonie ŠKODA Korczyk posiada certyfikat Volkswagen Group Polska. W całej Polsce tylko 14 Autoryzowanych Partnerów Serwisowych może pochwalić się takim certyfikatem! Na południu Polski jesteśmy tylko my.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Przy salonie ŠKODA Korczyk dysponujemy nowoczesnym obiektem napraw blacharsko-lakierniczych, w którym dzięki uzyskanej premii technologicznej w ramach programu unijnego zastosowaliśmy innowacyjną, w pełni wodorozcieńczalną technologię, składającą się z podkładów, lakierów bazowych PPG ENVIROBASE HIGH PERFORMANCE oraz lakierów bezbarwnych. Inwestycja jest zwieńczeniem konstruktywnej współpracy z branżowym instytutem Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL oraz naszym partnerem biznesowym, dostawcą PPG.

OSZCZĘDZAMY CZAS KLIENTÓW

Odbieramy samochód bezpośrednio od Państwa i dostarczamy po naprawie. Oferujemy również samochody zastępcze.

BLACHARNIA-LAKIERNIA ŠKODA KORCZYK


Tomasz Nitoń
Członek Zarządu/ Dyrektor ds. Rozwoju i Techniki
tomasz.niton@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 16
+48 604 933 830


Artur Zaczek
Kierownik Serwisu Blacharsko lakierniczego
artur.zaczek@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 15
+48 608 626 620


Agnieszka Bazyl
Asystentka Działu Blacharsko Lakierniczego
agnieszka.bazyl@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 15
+48 734 423 649


Dariusz Pastor
Doradca Działu Blacharsko-Lakierniczego
dariusz.pastor@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 15
+48 532 067 325

SERWIS ŠKODA KORCZYK

Paulina Nycz
Paulina Kubica
Recepcja Serwisowa
recepcja@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 882 145 437


Kamil Strzałkowski
Doradca serwisowy
kamil.strzalkowski@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 34
+48 604 933 812


Andrzej Mędrala
Kierownik Serwisu
andrzej.medrala@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 33
+48 604 409 003


Aleksander Duraj
Doradca serwisowy
aleksander.duraj@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 32
+48 882 145 418


Ireneusz Kopij
Doradca serwisowy
ireneusz.kopij@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 31
+48 882 145 428


Tomasz Siuta
Doradca serwisowy
tomasz.siuta@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 39
+48 882 145 413

BLACHARNIA-LAKIERNIA KIA KORCZYK


Mariusz Jazowy
Koordynator ds. blacharsko-lakierniczych
mariusz.jazowy@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 82
+48 695 661 155


Katarzyna Młodowicz
Kierownik Blacharni-Lakierni
katarzyna.mlodowicz@korczyk.com.pl
+48 695 661 155
+48 33 828 24 72

SERWIS KIA KORCZYK


Paulina Korzeniowska
Recepcja & Koordynator Korczyk Rental
paulina.korzeniowska@korczyk.com.pl
+48 33 82 82 460


Maciej Sidzina
Doradca Serwisowy
maciej.sidzina@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 79


Tomasz Lalurny
Kierownik serwisu
tomasz.lalurny@korczyk.com.pl
+48 695 661 188


Magdalena Piasecka
Doradca serwisowy
magdalena.piasecka@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 71
+48 661 662 249


Kamil Zawada
Zastępca Kierownika Serwisu
kamil.zawada@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 73
+48 539 996 906


Grzegorz Baran
Doradca Serwisowy
grzegorz.baran@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 71
+48 695 661 199

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KIA Stonic w nowej odsłonie!

Kia Stonic – drugi pod względem popularności miejski crossover w Polsce – doczekała się faceliftingu!

Model poddano licznym modyfikacjom, obejmującym m.in. gamę silników oraz ofertę zaawansowanych systemów zarówno łączności ze światem zewnętrznym, jak i asystujących. Model po faceliftingu jest dostępny z wydajnymi silnikami z rodziny Smartstream, wśród których największą nowością jest zespół napędowy typu mild-hybrid z instalacją elektryczną o napięciu 48 V, współpracujący z nową mechaniczną skrzynią biegów z elektrycznie sterowanym sprzęgłem „clutch-by-wire”.

Czytaj Dalej

— inne nasze usługi —

Škoda Korczyk.Już 17 lat z wami.

Od 2003 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem czeskiej marki ŠKODA.

Dowiedz się więcej

Kia korczyk.Top Dealer 2019!

W listopadzie 2015 roku podpisaliśmy umowę dealerską z KIA MOTORS POLSKA.

Dowiedz się więcej

Blacharnia-lakiernia.Ekologiczne Malowanie.

Usługi blacharsko-lakiernicze świadczymy w dwóch lokalizacjach - przy Autoryzowanym Salonie Samochodowym ŠKODA Korczyk oraz przy Autoryzowanym Salonie KIA Korczyk.

Dowiedz się więcej