ŠKODA FABIA - najlepszy samochód miejski The Best of Moto 2021

ŠKODA FABIA – najlepszy samochód miejski The Best of Moto 2021

Nowa ŠKODA FABIA zwyciężyła w kategorii specjalnej „Samochód miejski” w plebiscycie The Best of Moto 2021. W tej części konkursu to czytelnicy serwisu Moto.pl decydowali, które modele zasługują na statuetki w poszczególnych kategoriach. Zwycięzcy zostali uhonorowani podczas gali wieńczącej plebiscyt, która odbyła się 25 listopada br. w Warszawie.

Poza kategoriami eksperckimi, w których głosowali dziennikarze motoryzacyjni, w rolę jurorów w plebiscycie The Best of Moto 2021 wcielili się także czytelnicy serwisu Moto.pl. To oni wybrali między innymi swojego motoryzacyjnego ulubieńca w przestrzeni miejskiej, dając tym samym wyraz dużego zaufania do marki ŠKODA i modelu FABIA.

Fot. Moto.pl

– Nagroda w kategorii „Samochód Miejski” bardzo dobrze odzwierciedla charakter ŠKODY FABIA. To samochód wyróżniający się eleganckim designem, a do tego kompaktowy, praktyczny i świetnie dopasowany do różnorodnych miejskich przestrzeni. Komfort, bezpieczeństwo i łatwość w prowadzeniu – to synonimy modelu FABIA – mówi Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR marki ŠKODA.

ŠKODA FABIA nowej generacji charakteryzuje się wysokim komfortem prowadzenia, co stanowi jedną z najważniejszych cech dla samochodu miejskiego. Posiada przestronne wnętrze, bogate wyposażenie standardowe oraz dynamiczną formę. FABIA odznacza się pojemnością bagażnika równą 380 l, a po złożeniu tylnych foteli to aż 1190 l.

Co ogromnie ważne dla samochodu poruszającego się po nieprzewidywalnej przestrzeni miejskiej, ŠKODA FABIA zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Bestsellerowy model został wyposażony w szereg systemów asystujących – w standardzie znajdują się m.in. systemy FRONT ASSIST oraz LANE ASSIST, a także DRIVER ALERT monitorujący poziom zmęczenia kierowcy. Opcjonalnie auto może zostać wyposażone m.in. w zaawansowany system TRAVEL ASSIST, PARK ASSIST lub też funkcję rozpoznawania znaków drogowych.

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Nowa Škoda Superb: przestrzeń, komfort i wolność wyboru

Światowa premiera czwartej generacji Škody Superb już za nami. Model kontynuuje tradycję marki prezentując przestronne i wyrafinowane wnętrza. Dostępny będzie w sześciu wariantach napędowych, w tym – po raz pierwszy – jako miękka hybryda. Nowoczesne technologie i wykorzystane materiały zapewnią pasażerom jeszcze większy komfort.

Czytaj Dalej

Oto nowa Škoda Kodiaq!

Škoda Kodiaq, symbol wszechstronności i innowacyjności, podbiła już serca ponad ośmiuset tysięcy klientów na sześćdziesięciu rynkach na całym świecie i zdobyła wiele prestiżowych nagród. Teraz nadszedł czas na nowy wygląd oraz technologie. SUV Kodiaq drugiej generacji oferuje m.in. mnóstwo przestrzeni, najnowocześniejszy system łączności, a także napęd hybrydowy typu plug-in.

Czytaj Dalej