Poradnik: Samochodem przez Europę

Poradnik: Samochodem przez Europę

Gotowi do drogi? Większość krajów otworzyła się na turystów. Wygląda więc na to, że tegoroczne wakacje będą nieco normalniejsze niż w dwóch poprzednich latach.

Wiele krajów całkowicie zniosło restrykcje związane z COVID-19, inne je poluzowały. Jak dokładnie wyglądają przepisy COVID-19 w poszczególnych państwach? Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie turystyczne i ile ono kosztuje? Czy za granicą opłaca się płacić kartą, czy lepiej zabrać gotówkę? Gdzie można bezpiecznie jechać? Jak przygotować się do podróży? Na co zwrócić uwagę? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi na blogu #KiaWiarnia!

Kliknij TUTAJ!

Gdzie najtaniej zatankujemy w drodze do Chorwacji? Ile kosztują włoskie autostrady? Dlaczego nie trzeba już kupować tradycyjnych winiet w Austrii, Słowenii i Czechach? Czy to prawda, że słowacka policja zabiera prawa jazdy polskim kierowcom?

Po drugą część przewodnika po europejskich drogach kliknij TUTAJ!

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Modele MONTE CARLO ze sportowym duchem

ŠKODA FABIA, KAMIQ ORAZ SCALA – wymienione modele łączy… MONTE CARLO. To wyjątkowa seria wyposażenia, której tradycja rozpoczęła się w 1936 r. Właśnie wtedy ŠKODA Popular wygrała, po raz pierwszy w historii marki, rajd w niewielkim księstwie Monako. Od tamtych wydarzeń minęło wiele lat, jednak sportowy charakter aut z emblematem MONTE CARLO pozostał do dziś. Co oferują samochody ŠKODY w tej serii wyposażenia?

Czytaj Dalej