PAKIETY DEALERSKIE

SPRAWDŹ OFERTĘ!

PAKIETY DEALERSKIE – SPRAWDŹ OFERTĘ!

Pakiet dealerski, czyli co?

Pakietem dealerskim nazywamy ubezpieczenie samochodu kupionego w salonie. W jego skład wchodzą ubezpieczenia OC, AC, NNW i ASSISTANCE. Pakiet dealerski zapewnia stałą sumę ubezpieczenia, zniesienie udziału w szkodach, bezgotówkowe naprawy z użyciem oryginalnych części oraz możliwość skorzystania z auta zastępczego na czas naprawy pojazdu lub przy kradzieży jego braku.

To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego klienci mogą skorzystać w naszym salonie, zaraz po zakupie samochodu, jak również w kolejnych latach jego eksploatacji.

Pakiet dealerski dla młodych kierowców

Pakiety dealerskie są szczególnie atrakcyjne dla młodych kierowców, którzy nie mają jeszcze zniżek za bezszkodową jazdę oraz dla osób, które w przeciągu kilku ostatnich lat spowodowały stłuczkę.

Taki pakiet powinien również zainteresować osoby, które parkują swój samochód „pod chmurką” lub w mało bezpiecznym miejscu, np. na parkingu niestrzeżonym, co wpływa na wzrost ryzyka wystąpienia szkód spowodowanych np. przez innych kierowców lub pogodę (grad lub silny wiatr).

Dodatkowo, w zależności od wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego, można ubezpieczyć szybę, bagaż lub wykupić ochronę zniżek.

Pakiet dealerski promocyjny do 3 lat – co to znaczy?

W ŠKODA KORCZYK oferujemy pakiety dealerskie promocyjne do 3 lat eksploatacji. Oznacza to, że jeśli samochód został zakupiony w salonie, pakiet dealerski promocyjny można przedłużać na drugi i trzeci rok eksploatacji.

ŠKODA KORCZYK oferuje pakiety dealerskie w kilku towarzystwach ubezpieczeniowych: ALLIANZ, ERGO HESTIA, WARTA, UNIQA, PZU, GENERALLI

Zapytaj o szczegóły naszych Doradców Ubezpieczeniowych!


Monika Ruszczak
Doradca ubezpieczeniowy
monika.ruszczak@korczyk.com.pl
+48 734 443 073


Barbara Sowa
Doradca ubezpieczeniowy
barbara.sowa@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 24
+48 882 145 406

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KIA Stonic w nowej odsłonie!

Kia Stonic – drugi pod względem popularności miejski crossover w Polsce – doczekała się faceliftingu!

Model poddano licznym modyfikacjom, obejmującym m.in. gamę silników oraz ofertę zaawansowanych systemów zarówno łączności ze światem zewnętrznym, jak i asystujących. Model po faceliftingu jest dostępny z wydajnymi silnikami z rodziny Smartstream, wśród których największą nowością jest zespół napędowy typu mild-hybrid z instalacją elektryczną o napięciu 48 V, współpracujący z nową mechaniczną skrzynią biegów z elektrycznie sterowanym sprzęgłem „clutch-by-wire”.

Czytaj Dalej