PAKIETY DEALERSKIE

SPRAWDŹ OFERTĘ!

PAKIETY DEALERSKIE – SPRAWDŹ OFERTĘ!

Pakiet dealerski, czyli co?

Pakietem dealerskim nazywamy ubezpieczenie samochodu kupionego w salonie. W jego skład wchodzą ubezpieczenia OC, AC, NNW i ASSISTANCE. Pakiet dealerski zapewnia stałą sumę ubezpieczenia, zniesienie udziału w szkodach, bezgotówkowe naprawy z użyciem oryginalnych części oraz możliwość skorzystania z auta zastępczego na czas naprawy pojazdu lub przy kradzieży jego braku.

To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego klienci mogą skorzystać w naszym salonie, zaraz po zakupie samochodu, jak również w kolejnych latach jego eksploatacji.

Pakiet dealerski dla młodych kierowców

Pakiety dealerskie są szczególnie atrakcyjne dla młodych kierowców, którzy nie mają jeszcze zniżek za bezszkodową jazdę oraz dla osób, które w przeciągu kilku ostatnich lat spowodowały stłuczkę.

Taki pakiet powinien również zainteresować osoby, które parkują swój samochód „pod chmurką” lub w mało bezpiecznym miejscu, np. na parkingu niestrzeżonym, co wpływa na wzrost ryzyka wystąpienia szkód spowodowanych np. przez innych kierowców lub pogodę (grad lub silny wiatr).

Dodatkowo, w zależności od wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego, można ubezpieczyć szybę, bagaż lub wykupić ochronę zniżek.

Pakiet dealerski promocyjny do 3 lat – co to znaczy?

W ŠKODA KORCZYK oferujemy pakiety dealerskie promocyjne do 3 lat eksploatacji. Oznacza to, że jeśli samochód został zakupiony w salonie, pakiet dealerski promocyjny można przedłużać na drugi i trzeci rok eksploatacji.

ŠKODA KORCZYK oferuje pakiety dealerskie w kilku towarzystwach ubezpieczeniowych: ALLIANZ, ERGO HESTIA, WARTA, UNIQA, PZU, GENERALLI

Zapytaj o szczegóły naszych Doradców Ubezpieczeniowych!


Monika Ruszczak
Doradca ubezpieczeniowy
monika.ruszczak@korczyk.com.pl
+48 734 443 073


Barbara Sowa
Doradca ubezpieczeniowy
barbara.sowa@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 24
+48 882 145 406

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Premiera nowej ŠKODY FABIA już wkrótce!

ŠKODA FABIA czwartej generacji odznacza się nowoczesnym wyglądem, przestronnym wnętrzem oraz wyjątkowym komfortem jazdy. Nowe, wyraziste linie nadwozia nadają modelowi jeszcze bardziej dynamiczny wygląd. Samochód został zbudowany na platformie MQB-A0 oraz wyposażony w najnowsze dostępne systemy wspomagania kierowcy. Dzięki innowacyjnym technologiom auto jest też wyjątkowo aerodynamiczne. Nowa FABIA zostanie zaoferowana na polskim rynku z czterema wydajnymi silnikami benzynowymi do wyboru. Wszystkie te cechy sprawiają, że nowa FABIA będzie idealnym samochodem zarówno do komfortowej jazdy po mieście, jak i podróżowania na dłuższych dystansach.

Czytaj Dalej

KIA prezentuje pojazd wojskowy nowej generacji

Kia jeszcze nie raz zaskoczy! Podczas tegorocznej Międzynarodowej Wystawy Przemysłu Zbrojeniowego (IDEX) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, największej międzynarodowej wystawie tego typu na Bliskim Wschodzie i w Afryce, Kia Corporation prezentowała lekki koncepcyjny pojazd taktyczny oraz podwozie do zabudowy.

Czytaj Dalej