ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W KIA I ŠKODA KORCZYK

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W KIA I ŠKODA KORCZYK

Wspólne bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze! Wprowadziliśmy szereg zmian i nowych procedur w zakresie zapobiegania zakażeniom COVID-19.

W KIA i ŠKODA KORCZYK dla każdego klienta dostępne są płyn do dezynfekcji i jednorazowe rękawiczki. Kontakt z pracownikami salonu, serwisu, Stacji Kontroli Pojazdów i Centrum Napraw Powypadkowych odbywa się w bezpiecznej odległości.

Przy przyjęciu samochodu do serwisu odpowiednio zabezpieczamy wnętrze pojazdu. Każdorazowo ozonujemy samochód przed i po wykonanej usłudze a na koniec, jeszcze raz dezynfekujemy auto. Każdego dnia dezynfekujemy również nasze stanowiska pracy oraz samochody demonstracyjne.

Zobacz jak wygląda przyjęcie samochodu do serwisu.

Serwisy KIA i ŠKODA KORCZYK nadal umożliwiają indywidualną obsługę w formie „door-to-door”, czyli z odbiorem samochodu od Państwa. Jeśli samochód wymaga naprawy lub okresowego przeglądu, odbierzemy Państwa samochód i po serwisie zdezynfekujemy go i dostarczymy pod wskazany adres.

Przy okazji każdej wizyty serwisowej rekomendujemy wymianę filtrów przeciwpyłkowych, które są w stanie zatrzymać nawet drobne nanocząsteczki, w tym koronawirusa.

Skontaktuj się z naszymi Doradcami serwisowymi!

ŠKODA

Paulina Nycz
Paulina Kubica
Asystentka serwisu / Opiekun klienta
recepcja@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 882 145 437


Kamil Strzałkowski
Doradca serwisowy
kamil.strzalkowski@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 34
+48 604 933 812


Aleksander Duraj
Doradca serwisowy
aleksander.duraj@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 32
+48 882 145 418


Ireneusz Kopij
Doradca serwisowy
ireneusz.kopij@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 31
+48 882 145 428


Tomasz Siuta
Doradca serwisowy
tomasz.siuta@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 39
+48 882 145 413

KIA


Maciej Sidzina
Doradca Serwisowy
maciej.sidzina@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 79


Tomasz Lalurny
Kierownik serwisu
tomasz.lalurny@korczyk.com.pl
+48 695 661 188


Magdalena Piasecka
Doradca serwisowy
magdalena.piasecka@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 71
+48 661 662 249


Grzegorz Baran
Doradca Serwisowy
grzegorz.baran@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 71
+48 695 661 199


Kamil Zawada
Zastępca Kierownika Serwisu
kamil.zawada@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 73
+48 539 996 906

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Jak wybrać hak holowniczy?

Na rynku dostępne są różne rodzaje haków. Najbardziej popularne rodzaje to hak z przykręcaną przy użyciu śrub kulą, z automatycznie odpinaną kulą i z półautomatycznie odpinaną kulą.

Czytaj Dalej