Barbecue u Korczyka!

Lato w mieście? Nie musi być nudne.

Barbecue u Korczyka!

Lato w mieście? Nie musi być nudne.
Możecie odwiedzić swojego lokalnego dealera KORCZYK przy alei gen. Andersa.
Nie będziemy się nudzić. Nie tylko zabytkowe samochody, atrakcje dla dzieci czy pyszny grill. Czekają na Was przede wszystkim ludzie pracujący u nas. Uśmiechnięta i boska recepcja, kompetentni handlowcy, niezawodni sprzedawcy działu części. Wpadajcie!

Niesamowita ekipa Alternative Bar będzie serwować najlepszego grilla w Bielsku-Białej.
Alternative_Bar

Z głośników polecą dobre dźwięki, serwowane przez boską i piękną DJ Karolę!
DJ_Karola

Dodatkowo zabierzemy Was na podróż w przeszłość! Tylko u nas – zabytkowa Škoda Superb z Czech!

Na dzieci czekamy z konkursami & oryginalnymi nagrodami ze Škody! Dorosłych i dzieci zapraszamy na pamiątkowe zdjęcie do naszej fotobudki.

Podczas spotkania zapraszamy klientów na dokonanie bezpłatnej geometrii kół. Dodatkowo, zachęcamy do poznania bliżej naszego duetu DWA czyli chłopaków z DasWelt. Auto. Zapraszamy do specjalnego stoiska, gdzie wyceniamy auta i dajemy propozycje odkupu. Do transakcji zapraszamy klientów wszystkich marek (nie tylko Škody).

Cały KORCZYK Team czeka na Państwa! Już grzejemy grilla 🙂 !

Data 25.06.2016r.
Czas: 10:00 – 15:00
Salon Škody, aleja gen. Andersa 586, Bielsko-Biała

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Program flotowy „EKO DRIVERS” w KIA KORCZYK

W KIA KORCZYK z programu flotowego „EKO DRIVERS” mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Warunkiem skorzystania z rabatów oraz promocyjnego finansowania zakupu hybrydowych i elektrycznych modeli marki Kia jest przedstawienie zaświadczenia o posiadaniu instalacji fotowoltaicznej lub rachunku, który potwierdza opłatę za korzystanie z usług fotowoltaicznych.

Czytaj Dalej