V Kongres Firm Rodzinnych

Kolejny KONGRES FIRM RODZINNYCH z udziałem nie tylko Jacka Stachursky’ego, ale i Jacka Korczyka!

V Kongres Firm Rodzinnych

Nasza firma bierze udział w V Kongresie Firm Rodzinnych zorganizowanym przez Regionalną Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej.

Kolejny KONGRES FIRM RODZINNYCH z udziałem nie tylko Jacka Stachursky’ego, ale i Jacka Korczyka!

Wydarzenie to dedykowane jest przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy na co dzień zmagają się z trudami i wyzwaniami jakie niesie ze sobą prowadzenie firmy rodzinnej. Wzorem lat ubiegłych dla uczestników Kongresu planowane są sesje warsztatowe, wykłady oraz panele dyskusyjne, które stanowić będą platformę wymiany informacji oraz integracji firm. W jednej z takich debat weźmie udział m.in. Jacek Korczyk, który przybliży niełatwy temat, jakim jest sukcesja w biznesie.
W tym roku gościem honorowym V Kongresu Firm Rodzinnych będzie Pan Jacek Stachursky-Łaszczok – jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów oraz Prezes Honorowy Zarządu Browaru Dziedzice Sp. z o.o. Więcej szczegółów oraz zgłoszenie uczestnictwa na specjalnej stronie www – www.kongresfr.pl.
W przerwach można nie tylko napić się dobrej kawy, ale i zobaczyć prezentowane przez nas modele skierowane dla klientów biznesowych.

Serdecznie zapraszamy:
Data: 15.06.2016 r.
Hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 220.

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KIA Stonic w nowej odsłonie!

Kia Stonic – drugi pod względem popularności miejski crossover w Polsce – doczekała się faceliftingu!

Model poddano licznym modyfikacjom, obejmującym m.in. gamę silników oraz ofertę zaawansowanych systemów zarówno łączności ze światem zewnętrznym, jak i asystujących. Model po faceliftingu jest dostępny z wydajnymi silnikami z rodziny Smartstream, wśród których największą nowością jest zespół napędowy typu mild-hybrid z instalacją elektryczną o napięciu 48 V, współpracujący z nową mechaniczną skrzynią biegów z elektrycznie sterowanym sprzęgłem „clutch-by-wire”.

Czytaj Dalej