UWAGA:
ŠKODA KORCZYK czynne: pon.-pt. salon 8:00-19:00, serwis 6:00-22:00, SKP 6:00-22:00, w soboty nieczynne.
KORCZYK ŠKODA OUTLET czynny: pon.-sb. 9:00-21:00, niedziele handlowe 10:00-20:00.
KIA KORCZYK czynne: pon.-pt. salon 9:00-18:00, serwis 7:00 - 18:00, SKP 7:00-19:00, w soboty salon 9:00-14:00, serwis i SKP 8:00-14:00.

BIZNES EKSPERT

Flota na miarę Twojego biznesu

Przejdź do strony Biznes Ekspert

Biznes Ekspert

W ŠKODA Korczyk posiadamy osobny dział dedykowany współpracy z firmami – BIZNES EKSPERT. Obsługujemy sektor MŚP oraz współpracujemy z dużymi klientami flotowymi. Nasi Doradcy ds. Rozwiązań Flotowych dzięki eksperckiej wiedzy i profesjonalnym narzędziom pomogą wprowadzić oszczędności w zakresie zarządzania flotą w Twojej firmie. Korzyści odniosą również osoby na co dzień odpowiedzialne za zarządzanie samochodami. W ramach współpracy udostępniamy aplikacje, raporty, systemy, dzięki którym możesz podejmować właściwe decyzje biznesowe dotyczące użytkowania Twojego car parku.

BIZNES EKSPERT W SKRÓCIE TO:

 • obniżenie kosztów zarządzania flotą w firmie
 • przewidywalne budżetowanie floty i zmniejszenie nieprzewidzianych wydatków serwisowych
 • minimalizacja odpowiedzialności karnej, wykroczeniowej i cywilnej fleet managera i członków zarządu firmy

5 KORZYŚCI BIZNES EKSPERTA

1. WSPARCIE DORADCY

W ŠKODA KORCZYK wsparcie nie kończy się wraz z wystawioną fakturą. Wybierając program BIZNES EKSPERT możesz liczyć na wsparcie naszego doradcy w zarządzaniu flotą przez cały okres współpracy.
Nasz Doradca ds. Rozwiązań Flotowych pomoże Ci na każdym kroku zarządzania flotą – w indywidualny sposób określi potrzeby Twojej firmy, dopasuje najlepszą ofertę finansową, a także dobierze odpowiednie modele samochodów i ich wersje wyposażenia do służbowych zadań – od celów transportowych po reprezentacyjne. Dzięki temu Ty możesz skoncentrować się na zarządzaniu biznesem, korzystając z wielu ułatwień w firmie.

2. FINANSOWANIE: GOTÓWKA, LEASING, WYNAJEM

Dobrze dobrane finansowanie dla Twojej floty to gwarancja zachowania elastyczności w firmie. W programie Biznes Ekspert masz możliwość dopasowania okresu finansowania i wysokości raty do potrzeb firmy. Nasza oferta zakłada możliwość zakupu za gotówkę, skorzystanie z leasingu lub wynajmu długoterminowego (Full Service Leasing).

Usługa wynajmu długoterminowego (FSL) to stała opłata miesięczna obejmującą ratę leasingową oraz serwis. Sam wybierasz co wchodzi w skład usługi: naprawy, ubezpieczenie, serwis opon, likwidacja szkód komunikacyjnych, samochód zastępczy, assistance 24 na terenie Polski, czy karty paliwowe. Rezygnacja z któregokolwiek elementu nie powoduje wzrostu ceny pozostałych modułów oferty. Dzięki usłudze FSL nie martwisz się o nieprzewidziane wydatki, Twoja Flota jest zabudżetowana w całym okresie umowy.

3. ROZWIĄZANIA TELEMATYCZNE

Zazwyczaj telematyka kojarzy się wyłącznie z GPS-em. My udowadniamy, że można wykorzystać ją, aby obniżyć zużycie paliwa, koszty eksploatacji auta oraz koszty ubezpieczeń, a także zwiększyć bezpieczeństwo kierowców.

Wprowadzając rozwiązania telematyczne do Twojej floty jesteś w ciągłym kontakcie z pojazdami jeżdżącymi po całym kraju. Dzięki dedykowanej aplikacji w telefonie, kierowcy mają możliwość przełączania się między podróżami odbywanymi w czasie prywatnym i służbowym. W każdej chwili mogą zobaczyć dane o samochodzie, takie jak poziom paliwa w baku, ilość przejechanych kilometrów czy miejsce zaparkowania auta.

Osoba zarządzająca flotą dzięki pozyskanym informacjom:

 • przeanalizuje i porówna wydajność kierowców
 • wprowadzi zasady eko-jazdy
 • skontroluje czy kierowca jeździ optymalną trasą
 • zaplanuje i zoptymalizuje budżet flotowy
 • zweryfikuje obowiązków pracowników
 • zadba o bezpieczeństwo i zaplanuje pracę kierowców
 • otrzyma informację o zbliżających się terminach serwisowania, odciążając użytkownika auta od umawiania wizyt serwisowych

Oczywiście samo wprowadzenie telematyki nie załatwi sprawy. Dopiero powiązanie jej z dobrze skonstruowaną polityką flotową może zapewnić wymierne korzyści finansowe i osobowe dla firmy. Największe towarzystwa ubezpieczeniowe coraz częściej wspominają, że wpływa to na obniżenie szkodowości klientów, a to z kolei będzie przekładać się na dodatkowe zniżki w polisach.

4. POLITYKA FLOTOWA

To podstawa działania każdego firmowego parku samochodowego. Dobrze skonstruowana polityka flotowa eliminuje odpowiedzialność karną, wykroczeniową i cywilną fleet managera i członków zarządu. Taki dokument określa dokładne wykorzystanie samochodów firmowych, obniża ryzyko błędów w ich eksploatacji, a także eliminuje wszystkie luki i uchybienia w warunkach współpracy.

Polityka flotowa pomaga uniknąć wielu ryzykownych sytuacji, jak nieprawidłowe wykorzystanie samochodu, niewłaściwy stan techniczny auta, spóźnione przeglądy rejestracyjne lub brak wymiany opon.

5. PRAWO I PODATKI

Nasi Doradcy ds. Rozwiązań flotowych bazując na standardach PZWLP doradzą również w zakresie prawno-podatkowym.

Z nami możesz skonsultować:

 • podatek VAT
 • podatek CIT, PIT
 • amortyzację
 • część odsetkową raty leasingu
 • standard MSSF 16

Skontaktuj się z naszymi specjalistami:


Damian Fliś
Doradca ds. Rozwiązań Flotowych
694 408 080
damian.flis@korczyk.com.pl


Sylwia Porowska
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
532 463 920
sylwia.porowska@korczyk.com.pl

Zobacz, co pisze o nas Magazyn Dealer

Przejdź do strony Biznes Ekspert

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Perfekcyjnie aerodynamiczna nowa ŠKODA OCTAVIA

Nowa ŠKODA OCTAVIA jest jednym z najbardziej aerodynamicznych samochodów nie tylko w swojej klasie. Znakomite wartości współczynnika oporu powietrza nowej generacji ŠKODY OCTAVIA, 0.24 dla wersji Liftback i 0.26 dla Combi są wynikiem wielu lat prac, wirtualnych symulacji i intensywnej współpracy wielu zespołów w ŠKODA AUTO.

Czytaj Dalej

— inne nasze usługi —

Škoda Korczyk.Już 17 lat z wami.

Od 2003 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem czeskiej marki ŠKODA.

Dowiedz się więcej

Kia korczyk.Top Dealer 2019!

W listopadzie 2015 roku podpisaliśmy umowę dealerską z KIA MOTORS POLSKA.

Dowiedz się więcej

Blacharnia-lakiernia.Ekologiczne Malowanie.

Usługi blacharsko-lakiernicze świadczymy w dwóch lokalizacjach - przy Autoryzowanym Salonie Samochodowym ŠKODA Korczyk oraz przy Autoryzowanym Salonie KIA Korczyk.

Dowiedz się więcej