TYTUŁ FIRMA ROKU 2021 DLA GRUPY KORCZYK

TYTUŁ FIRMA ROKU 2021 DLA GRUPY KORCZYK

28 października odebraliśmy statuetkę Dedala, która przyznawana jest szczególnie aktywnym i dynamicznym firmom z Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego!

Tytuł Firma Roku jest wyrazem uznania ze strony samorządów terytorialnych dla roli naszej firmy w rozwoju regionalnym. Laureaci konkursu to przedsiębiorstwa, które z uwagi na swoją atrakcyjną ofertę oraz silną pozycję na rynku nie tylko kreują własny pozytywny wizerunek, ale mają znaczący wpływ na reputację regionu.

Nagrodą w konkursie jest przyznanie tytułu „Firma Roku 2021” oraz statuetki Dedala, której autorem jest bielska artystka Lidia Sztwiertnia.

Dziękujemy! To dla nas wielki zaszczyt!

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Życie z nową elektryczną Kia Niro EV

Nowa Kia Niro EV została zaprojektowana tak, aby przejście na elektryczną mobilność było bezproblemowe i intuicyjne – od wysoce wydajnego elektrycznego układu napędowego, który zapewnia imponujący zasięg do 460 km w cyklu WLTP poczynając, przez komfort podróżowania, aż po zaawansowane technologicznie i funkcjonalne wnętrze, odważny design oraz niskie koszt posiadania. Każdy aspekt Niro EV dopracowano tak, aby elektromobilność stała się dla klientów logicznym i prostym wyborem.

Czytaj Dalej