ŠKODA KAROQ najlepszym samochodem rodzinnym

w plebiscycie The Best of Moto 2022

ŠKODA KAROQ najlepszym samochodem rodzinnym w plebiscycie The Best of Moto 2022

ŠKODA KAROQ od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród polskich rodzin, czego zwieńczeniem jest otrzymanie tegorocznej statuetki w plebiscycie The Best of Moto 2022. Nowa, odświeżona wersja kompaktowego SUV-a zwyciężyła w kategorii „samochód rodzinny”. W tej części konkursu to czytelnicy serwisu Moto.pl decydowali, które modele zasługują na statuetki w poszczególnych kategoriach.

– Nasz odświeżony SUV został zaprezentowany na rynku pod hasłem „Wszystko przed Tobą” – zgodnie z tymi słowami pragniemy nieustannie podnosić jakość Państwa podróży – zarówno tych dłuższych, jak i krótszych. Przyznanie nam tej nagrody pokazuje, że odnosimy sukces, a z naszą ŠKODĄ KAROQ odkryliście Państwo nowy poziom komfortu i bezpieczeństwa rodzinnego podróżowania – mówi Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR marki ŠKODA.

Model, który od początku istnienia jest niekwestionowanym sukcesem marki, przeszedł w ostatnim czasie ewolucję zarówno wizualną, jak i technologiczną, dzięki czemu może pochwalić się jeszcze bardziej wyrafinowanym designem, większym komfortem jazdy czy ulepszoną aerodynamiką. Co ogromnie ważne dla samochodu rodzinnego, ŠKODA KAROQ zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, oferując m.in. aż 9 poduszek powietrznych oraz najnowocześniejsze systemy wspomagania.

– Dla marki ŠKODA bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem. Cieszymy się, że nasz model zyskał zaufanie kierowców – jako bezpieczny samochód rodzinny. Ten kompaktowy SUV to także auto bardzo praktyczne i przestronne, dzięki czemu świetnie spisuje się podczas, często niełatwych, rodzinnych podróży. Serdecznie dziękujemy za Państwa zaufanie oraz wyróżnienie w plebiscycie The Best of Moto 2022 – dodaje Klaudyna Gorzan.

Przetestuj ŠKODĘ KAROQ w ŠKODA KORCZYK! Zarezerwuj termin!


Agnieszka Łysek
Kierownik Sprzedaży
agnieszka.lysek@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 734 443 050


Janusz Świstowicz
Zastępca Kierownika Sprzedaży
janusz.swistowicz@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 606 205 501


Anna Semik
Specjalistka ds. sprzedaży
anna.semik@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 734 443 057


Damian Sośniecki
Specjalista ds. Sprzedaży
damian.sosniecki@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 882 145 441


Sabina Białczyk-Moc
Specjalista ds. sprzedaży
sabina.bialczyk-moc@korczyk.com.pl
+48 532 067 321


Maja Wiśniewska – Szymla
Specjalista ds. wsparcia floty
maja.wisniewska-szymla@korczyk.com.pl
+48 532 463 920

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Samochody elektryczne ŠKODY – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem samochodu elektrycznego, możesz mieć wiele pytań dotyczących e-mobilności. Przemieszczanie się takim pojazdem to zupełnie nowe wrażenia. Co wyróżnia e-mobilność? Jak dbać o elektryczne auto? Eksperci ŠKODY przygotowali zbiór najważniejszych informacji i wskazówek w tym zakresie.

Czytaj Dalej

Kia trzecią najchętniej wybieraną marką w Polsce w 2022 roku.

W 2022 roku Kia była trzecią najchętniej wybieraną przez klientów marką w Polsce. Udział marki w sprzedaży nowych aut osobowych wyniósł 8%. Od stycznia do grudnia polscy klienci zarejestrowali 33.715 samochodów z logo Kia na masce. Wynik ten oznacza wzrost o 4,3% w porównaniu z rezultatem uzyskanym w 2021 roku – największy wśród marek popularnych z TOP20 w tym rankingu. Na uwagę zasługuje fakt, że cały rynek skurczył się w 2022 roku o 6%.

Czytaj Dalej

Sportowy duch ŠKODY – modele RS

ŠKODA jest związana ze sportem motorowym niemal od początku istnienia marki. Tradycję kontynuuje gama samochodów z oznaczeniem RS. ŠKODA oferuje obecnie cztery takie modele: OCTAVIA RS, KODIAQ RS oraz najnowsze: ENYAQ Coupé RS iV i ENYAQ RS iV. – Modele RS są łącznikiem między osiągnięciami marki w sportach motorowych a naszymi klientami, którzy chcą jeździć sportowym autem – mówi Daniel Petr, specjalista ds. projektowania samochodów sportowych w firmie ŠKODA.

Czytaj Dalej