Škoda Enyaq Coupé iV w plebiscycie Auto Lider 2023!

Škoda Enyaq Coupé iV w plebiscycie Auto Lider 2023!

To już 21. edycja konkursu Auto Lider, w którym modele marki Škoda niejednokrotnie stawały na podium. W tym roku czytelnicy tygodnika Motor i miesięcznika Auto Moto oddali łącznie ponad 100 tysięcy głosów w 14 kategoriach. Tegorocznym zwycięzcą kategorii „Crossover/SUV klasy średniej” została Škoda Enyaq Coupé iV.

– Bardzo cieszy nas nagroda w tegorocznej edycji plebiscytu Auto Lider. Zeszłoroczna premiera w pełni elektrycznego SUV-a Enyaq Coupé iV była dla całego zespołu Škody ogromnym wydarzeniem i swego rodzaju testem, ponieważ jednym z naszych obecnych priorytetów jest transformacja w kierunku e-mobilności. SUV Enyaq Coupé iV to połączenie najnowszych technologii, eleganckiego designu i sportowej sylwetki, które razem tworzą niezwykły komfort jazdy. Nagroda w kategorii „Crossover/SUV klasy średniej” to dowód na to, że nasze działania oraz nowe modele odpowiadają na potrzeby kierowców. Serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos – mówi Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR marki Škoda.

Škoda Enyaq Coupé iV wyróżnia się wyjątkowym designem, łączącym elegancję ze sportowym charakterem. Model przykuwa uwagę swoją łagodnie opadającą ku tyłowi linią dachu, która jest nie tylko walorem wizualnym, ale poprawia także właściwości aerodynamiczne auta. Nie sposób nie zauważyć też nowoczesnego przodu Crystal Face, w którym pionowe żebra efektownego grilla są oświetlone za pomocą 131 diod LED, a poziomy pas świetlny dopełnia imponujący wygląd samochodu. Na tle poprzednika, modelu Enyaq iV, wyróżnia go wyrazisty przedni zderzak oraz boczne progi w kolorze nadwozia.

Škoda Enyaq Coupé iV to połączenie atletycznej sylwetki z przestronnym wnętrzem. Auto oferuje dużo przestrzeni dla pięciu osób oraz bardzo pojemny bagażnik – po złożeniu oparć tylnych siedzeń mieści on aż 1710 litrów bagażu! Przyciemniany, panoramiczny, szklany dach wpuszcza do wnętrza dużo światła dziennego oraz nadaje samochodowi bardziej przestronny charakter. Wszystko to wpływa na duży komfort jazdy, niezależnie od tego, czy podróżujemy w pojedynkę, czy z całą rodziną.

Model dostępny jest na polskim rynku z akumulatorem o pojemności 82 kWh oraz w trzech wariantach mocy. Po raz pierwszy w historii marki dostępna jest również elektryczna wersja RS – najmocniejszy i najnowocześniejszy model w ofercie Škody.

Umów jazdę testową ŠKODĄ Enyaq Coupé iV w ŠKODA KORCZYK Bielsko-Biała! Zapraszamy!


Agnieszka Łysek
Kierownik Sprzedaży
agnieszka.lysek@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 734 443 050


Janusz Świstowicz
Zastępca Kierownika Sprzedaży
janusz.swistowicz@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 606 205 501


Anna Semik
Specjalistka ds. sprzedaży
anna.semik@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 734 443 057


Damian Sośniecki
Specjalista ds. Sprzedaży
damian.sosniecki@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 882 145 441


Sabina Białczyk-Moc
Specjalista ds. sprzedaży
sabina.bialczyk-moc@korczyk.com.pl
+48 532 067 321


Maja Wiśniewska – Szymla
Specjalista ds. wsparcia floty
maja.wisniewska-szymla@korczyk.com.pl
+48 532 463 920

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Sprawdź ofertę finansową na ŠKODĘ Kamiq!

Model KAMIQ charakteryzuje się nowoczesną linią nadwozia, komunikującą nowy język stylistyczny marki. Auto posiada nową generację systemów infotainment, najnowsze systemy bezpieczeństwa oraz bogate wyposażenie standardowe. KAMIQ łączy zalety SUV-a, takie jak większy prześwit i wyższa pozycja za kierownicą, ze zwinnością aut kompaktowych.

Czytaj Dalej