Nowa Kia Sportage

Lodowa odsłona oczekiwanego modelu roku 2016

Lodowa Kia Sportage

Przebojowo przyjęta na światowych targach motoryzacyjnych Kia Sportage IV generacji zobaczymy wkrótce w Bielsku-Białej. Model ten jest najchętniej kupowanym samochodem marki Kia, a w Polsce zajmuje trzecią pozycję wśród najlepiej sprzedających się aut kategorii typu SUV/crossover.

Oficjalna odsłona Kia Sportage w Bielsku-Białej odbędzie się 11.02 (czwartek) w salonie KIA na ulicy Warszawskiej 154 o godzinie 17:00.

Bohaterem wydarzenia będzie niesamowity Adam Pieśniewski, założyciel firmy Ostre Cięcie. Na żywo wykona unikalną lodową rzeźbę, będzie to jedyny taki pokaz w Polsce. Tłem muzycznym zajmie się DJ Karola. Jest członkiem stowarzyszenia DJ’ów i prezenterów DJ UNION oraz należy do klubu płytowego DEE JAY MIX CLUB. Nie zabraknie również niesamowitej ekipy – Alternative Bar. Zapewnią nam najlepszą kawę na świecie, warsztaty dla zmysłów smaku i węchu.

lodowy

Adam Pieśniewski, źródło: www.ostre-ciecie.pl

Już w czwartek będziemy organizować jazdy testowe nową Kia Sportage. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup w tym dniu mamy konsolę PlayStation lub bagażnik dachowy*.

Dodatkowo zaprezentujemy nową Kia Optimę oraz Kia Sorento.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać zaproszenia na premierę prosimy o maila na adres: pr@korczyk.com.pl.

 

*Szczegóły akcji będą udzielone w salonie

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KIA Stonic w nowej odsłonie!

Kia Stonic – drugi pod względem popularności miejski crossover w Polsce – doczekała się faceliftingu!

Model poddano licznym modyfikacjom, obejmującym m.in. gamę silników oraz ofertę zaawansowanych systemów zarówno łączności ze światem zewnętrznym, jak i asystujących. Model po faceliftingu jest dostępny z wydajnymi silnikami z rodziny Smartstream, wśród których największą nowością jest zespół napędowy typu mild-hybrid z instalacją elektryczną o napięciu 48 V, współpracujący z nową mechaniczną skrzynią biegów z elektrycznie sterowanym sprzęgłem „clutch-by-wire”.

Czytaj Dalej