KILKA ZIMOWYCH PORAD I TRIKÓW OD ŠKODA KORCZYK

KILKA ZIMOWYCH PORAD I TRIKÓW OD ŠKODA KORCZYK

Zima już zapukała do naszych drzwi, a przed nami magia kilku śnieżnych miesięcy.
To czas bitew na śnieżki, jazdy na sankach i wycieczek w otulone śniegiem lasy. Oto kilka porad od ŠKODA KORCZYK, które mogą się przydać podczas tegorocznej zimy!

 1. Wybierając się w podróż, zapewnij swojemu dziecku dostęp do Wi-Fi
  Kochamy swoje dzieci całym sercem, ale zdarza się, że podczas jazdy chcielibyśmy ograniczyć komentarze małych pasażerów do minimum i znaleźć chwilę spokoju i ciszy. Tak się składa, że mamy świetnie rozwiązanie. Dzięki usługom danych Cubic Telecom Twój samochód zmieni się w mobilny hot spot z opcją Wi-Fi, do którego można podłączyć równocześnie aż 8 urządzeń. Upewnij się, że urządzenia mobilne Twoich dzieci mają wystarczająco naładowane baterie, w ten sposób będziesz mieć gwarancję, że latorośle będą bardzo zajęte podczas drogi na zaśnieżone szczyty. A jeśli chcesz rozkoszować się dźwiękami swojej ulubionej muzyki, pamiętaj o wyposażeniu ich w słuchawki.Jak to działa? KLIKNIJ.
 2. Żeby zawsze było ciepło
  Dojeżdżasz do celu, dzieci powoli wysiadają z samochodu, ale dla Ciebie wizja opuszczenia ciepłego wnętrza pojazdu i tarzania się w przeraźliwie zimnym śniegu nie jest już tak kusząca jak wcześniej. Niestety, na to nic nie poradzimy (tu jedynym rozwiązaniem są ciepłe skarpety), ale możemy zagwarantować, że kiedy powrócisz do samochodu, będzie w nim ciepło i przyjemnie, tak jak w momencie, kiedy go opuszczaliście. Usługa Ogrzewanie Postojowe Online umożliwia ustawienie temperatury, która będzie się utrzymywać we wnętrzu pojazdu, lub godziny, o której będziesz chciał skorzystać z samochodu do dalszej drogi, a wtedy odpowiednio wcześniej ogrzewanie zostanie uruchomione.

  Dodatkowo, dzięki właśnie tej funkcji można również wietrzyć samochód, ale raczej nie będziesz z tej możliwości korzystać przez kilka miesięcy.Jak to działa? KLIKNIJ.
 3. Nowy Rok – nowe możliwości
  Każdy wie, że czas płynie nieubłaganie, jeśli chcesz dotrzymać tempa najnowszym trendom, musisz również poruszać się na przód i wybierać nowe rozwiązania. Świat aplikacji nie jest tu wyjątkiem, a my mamy dla Ciebie świetną wiadomość: aplikację MyŠKODA App zintegrowano z systemem ŠKODA Connect. Efekt? Nowe logo, nowe usługi i nowa nazwa – MyŠKODA. Teraz możesz korzystać z usług online ŠKODA, kontrolować funkcje interfejsu SmartLink+, przeglądać instrukcję obsługi a nawet księgę wozu, wszystko w niezwykle wygodny sposób korzystając wyłącznie z jednej aplikacji, nie ważne gdzie się aktualnie znajdujesz. Jak zacząć korzystać z nowej aplikacji? To dziecinnie proste dla każdego, kto już jest użytkownikiem ŠKODA Connect App – należy ją po prostu zaktualizować.

  Tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiesz się, korzystając z usług online ŠKODA Connect!
  Obejrzyj nasze filmy! KLIKNIJ.

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —