Stingery dla Śląskiej Policji

Stingery dla Śląskiej Policji

Z Kia KORCZYK do Śląskiej Policji! 4 czerwca odbyła się oficjalna uroczystość przekazania nowych samochodów Śląskiej Policji. Nie mogło nas tam zabraknąć!

13 pojazdów, Kia Sportage i Kia Stinger, zostało zakupionych w Kia KORCZYK. Uroczystość odbyła się przed Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.

Auta dostarczyliśmy już na ubiegłoroczny szczyt klimatyczny COP24. Wówczas służyły policji jako pojazdy funkcyjne zabezpieczające szczyt. Teraz zostały oficjalnie przekazane śląskiemu garnizonowi.

Stingery z tak specjalistycznym wyposażeniem dla policji były robione po raz pierwszy. Takiego zamówienia po prostu wcześniej nie było. Kia Stinger po raz pierwszy zasiliła wyposażenie polskiej Policji, a pierwszych 8 modeli trafiło z Kia KORCZYK właśnie na Śląsk i na bielskie drogi.

Policjanci bardzo sobie chwalą te samochody. A dla nas to wartościowy test, ponieważ auta eksploatowane są niemal w trybie ciągłym.

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Boże Ciało – godziny otwarcia

Szanowni Klienci, w najbliższy czwartek 20 czerwca nasze Autoryzowane Punkty Dealerskie Kia i Škoda Korczyk będą nieczynne.
W piątek zapraszamy w standardowych godzinach pracy.

Czytaj Dalej