Wirtualny salon KIA KORCZYK

Wirtualny salon KIA KORCZYK

Jeszcze długo prywatny samochód pozostanie najbezpieczniejszym środkiem transportu. W KIA KORCZYK kupisz nowe auto bez wychodzenia z domu i z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Umożliwiamy wirtualny spacer po naszym salonie. Nasi Specjaliści ds. sprzedaży pomogą wybrać model, silnik, kolor nadwozia oraz skonfigurować wyposażenie. Do wizyty w internetowym salonie i wideorozmowy z doradcą wystarczy komputer, smartfon lub tablet z dostępem do Internetu.

» Wypełnij krótki formularz, wybierz model i nasz salon KIA KORCZYK.

Jeden z naszych Doradców skontaktuje się z Tobą i zaproponuje dogodny termin wideorozmowy, podczas której obejrzysz szczegółową prezentację wybranego modelu. W trakcie prezentacji Specjalista ds. sprzedaży KIA KORCZYK dokładnie pokaże i omówi wszystkie szczegóły auta – od możliwości systemu multimedialnego po bagażnik, a następnie przygotuje ofertę wraz z opcjami finansowania.

Większość formalności związanych z zakupem samochodu da się wykonać bez wychodzenia z domu. Na podstawie odpowiedniego upoważnienia, możemy również zarejestrować Twój samochód.

Zapraszamy!


Paweł Lada
Kierownik Salonu Sprzedaży
pawel.lada@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 63
+48 532 100 279


Mateusz Prymula
Zastępca Kierownika Sprzedaży
mateusz.prymula@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 76
+48 609 662 260


Paweł Witkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
pawel.witkowski@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 62
+48 695 660 055


Piotr Habdas
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
piotr.habdas@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 78
+48 695 661 100


Sylwia Szyndler

Doradca ds. Rozwiązań Flotowych
sylwia.szyndler@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 63
+48 538 970 290

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Apple CarPlay – podłączenie telefonu

CarPlay to bezpieczny sposób korzystania z telefonu iPhone w samochodzie, który pozwala skupić się na drodze.
Po połączeniu telefonu iPhone z funkcją CarPlay można wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, obsługiwać aplikacje, słuchać muzyki.

Czytaj Dalej

125 lat ŠKODA – jubileuszowa oferta

ŠKODA świętuje 125-lecie! ŠKODA KORCZYK ma przyjemność uczestniczyć w tworzeniu tej historii! Z okazji jubileuszu marki mamy dla Was wyjątkową ofertę - atrakcyjne upusty, korzystne finansowanie i kompleksowe pakiety usług serwisowych i pogwarancyjnych.

Czytaj Dalej

Kia Rio po faceliftingu

Kia Motors zaprezentowało Rio czwartej generacji po faceliftingu. Zmiany obejmują wiele obszarów. W zmodernizowanym Rio stylistyka nadwozia i wnętrza, znana z najnowszych modeli marki Kia, łączy się z systemami asystującymi oraz multimedialnymi rodem z aut wyższych klas. Nowe Rio oferuje układy napędowe, które są wydajniejsze niż dotychczasowe. Oferta silników obejmuje pierwszy w autach marki Kia układ hybrydowy z instalacją o napięciu 48 V z benzynową jednostką napędową, współpracującą z mechaniczną skrzynią biegów i wyposażoną w sprzęgło sterowane elektrycznie („clutch-by-wire”).

Czytaj Dalej