Blacharnia
-lakiernia

Blacharnia-lakiernia

Usługi blacharsko-lakiernicze świadczymy w dwóch lokalizacjach - przy Autoryzowanym Salonie Samochodowym Škoda Korczyk oraz przy Autoryzowanym Salonie KIA Korczyk.

Nasze serwisy blacharsko-lakiernicze promują się same. Korzystamy z marketingu szeptanego, bo zadowoleni Klienci polecają nas kolejnym osobom. Wiemy, że likwidacja szkody jest skomplikowanym procesem. Pomagamy przejść przez wszystkie formalności i znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wielomarkowe Centrum Napraw Blacharsko-Lakierniczych to jedyne takie centrum Grupy Volkswagen na Podbeskidziu. Cała usługa odbywa się u nas, nie zlecamy jej podwykonawcom. Gwarantujemy najwyższą jakość i bierzemy za nią pełną odpowiedzialność dając 2 lata gwarancji.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Przy salonie Škoda Korczyk dysponujemy nowoczesnym obiektem napraw blacharsko-lakierniczych, w którym dzięki uzyskanej premii technologicznej w ramach programu unijnego zastosowaliśmy innowacyjną, w pełni wodorozcieńczalną technologię, składającą się z podkładów, lakierów bazowych PPG ENVIROBASE HIGH PERFORMANCE oraz lakierów bezbarwnych. Inwestycja jest zwieńczeniem konstruktywnej współpracy z branżowym instytutem Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL oraz naszym partnerem biznesowym, dostawcą PPG.

OSZCZĘDZAMY CZAS KLIENTÓW

Odbieramy samochód bezpośrednio od Państwa i dostarczamy po naprawie. Oferujemy również samochody zastępcze.

BLACHARNIA-LAKIERNIA ŠKODA KORCZYK


Tomasz Nitoń
Członek Zarządu/ Dyrektor ds. Rozwoju i Techniki
tomasz.niton@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 16
+48 604 933 830


Artur Zaczek
Kierownik Serwisu Blacharsko lakierniczego
artur.zaczek@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 15
+48 608 626 620


Agnieszka Bazyl
Asystentka Działu Blacharsko Lakierniczego
agnieszka.bazyl@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 15
+48 734 423 649

BLACHARNIA-LAKIERNIA KIA KORCZYK


Mariusz Jazowy
Koordynator ds. blacharsko-lakierniczych
mariusz.jazowy@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 82
+48 695 661 155


Katarzyna Młodowicz
Kierownik Blacharni-Lakierni
katarzyna.mlodowicz@korczyk.com.pl
+48 695 661 155
+48 33 828 24 72

SERWIS ŠKODA KORCZYK

Paulina Nycz
Paulina Kubica
Recepcja Serwisowa
recepcja@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 882 145 437


Kamil Strzałkowski
Doradca serwisowy
kamil.strzalkowski@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 34
+48 604 933 812


Andrzej Mędrala
Kierownik Serwisu
andrzej.medrala@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 33
+48 604 409 003


Aleksander Duraj
Doradca serwisowy
aleksander.duraj@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 32
+48 882 145 418


Ireneusz Kopij
Doradca serwisowy
ireneusz.kopij@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 31
+48 882 145 428


Tomasz Siuta
Doradca serwisowy
tomasz.siuta@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 39
+48 882 145 413

SERWIS KIA KORCZYK


Paulina Korzeniowska
Recepcja & Koordynator Korczyk Rental
paulina.korzeniowska@korczyk.com.pl
+48 33 82 82 460


Maciej Sidzina
Doradca Serwisowy
maciej.sidzina@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 79


Tomasz Lalurny
Kierownik serwisu
tomasz.lalurny@korczyk.com.pl
+48 695 661 188


Magdalena Piasecka
Doradca serwisowy
magdalena.piasecka@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 71
+48 661 662 249


Kamil Zawada
Zastępca Kierownika Serwisu
kamil.zawada@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 73
+48 539 996 906


Grzegorz Baran
Doradca Serwisowy
grzegorz.baran@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 71
+48 695 661 199

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KORCZYK ŠKODA OUTLET

Chcemy być bliżej Was - naszych Klientów. Stawiamy sobie nowe wyzwanie i właśnie pracujemy nad otwarciem niestandardowego miejsca. Wiemy jaką wartość w dzisiejszym pełnym pośpiechu, rozpędzonym świecie ma czas i komfort podejmowania decyzji zakupowych. Chcemy być na wyciągnięcie ręki, w samym centrum Bielska-Białej, dlatego z naszą marką pojawimy się w Galerii Handlowej Gemini Park.

Czytaj Dalej

— inne nasze usługi —

Škoda Korczyk.15 lat z wami.

Od 2003 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem czeskiej marki ŠKODA.

Dowiedz się więcej

Kia korczyk.Już jest.

W listopadzie 2015 roku podpisaliśmy umowę dealerską z KIA MOTORS POLSKA.

Dowiedz się więcej

Blacharnia-lakiernia.Ekologiczne Malowanie.

Usługi blacharsko-lakiernicze świadczymy w dwóch lokalizacjach - przy Autoryzowanym Salonie Samochodowym Škoda Korczyk oraz przy Autoryzowanym Salonie KIA Korczyk.

Dowiedz się więcej

Korczyk Rental