Stingery dla Śląskiej Policji

Stingery dla Śląskiej Policji

Z Kia KORCZYK do Śląskiej Policji! 4 czerwca odbyła się oficjalna uroczystość przekazania nowych samochodów Śląskiej Policji. Nie mogło nas tam zabraknąć!

13 pojazdów, Kia Sportage i Kia Stinger, zostało zakupionych w Kia KORCZYK. Uroczystość odbyła się przed Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.

Auta dostarczyliśmy już na ubiegłoroczny szczyt klimatyczny COP24. Wówczas służyły policji jako pojazdy funkcyjne zabezpieczające szczyt. Teraz zostały oficjalnie przekazane śląskiemu garnizonowi.

Stingery z tak specjalistycznym wyposażeniem dla policji były robione po raz pierwszy. Takiego zamówienia po prostu wcześniej nie było. Kia Stinger po raz pierwszy zasiliła wyposażenie polskiej Policji, a pierwszych 8 modeli trafiło z Kia KORCZYK właśnie na Śląsk i na bielskie drogi.

Policjanci bardzo sobie chwalą te samochody. A dla nas to wartościowy test, ponieważ auta eksploatowane są niemal w trybie ciągłym.

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KORCZYK ŠKODA OUTLET

Chcemy być bliżej Was - naszych Klientów. Stawiamy sobie nowe wyzwanie i właśnie pracujemy nad otwarciem niestandardowego miejsca. Wiemy jaką wartość w dzisiejszym pełnym pośpiechu, rozpędzonym świecie ma czas i komfort podejmowania decyzji zakupowych. Chcemy być na wyciągnięcie ręki, w samym centrum Bielska-Białej, dlatego z naszą marką pojawimy się w Galerii Handlowej Gemini Park.

Czytaj Dalej