ŠKODA KAROQ w nowej odsłonie

ŠKODA KAROQ w nowej odsłonie

Od momentu wprowadzenia na rynek wiosną 2017 roku model KAROQ znacząco przyczynił się do sukcesu marki ŠKODA. Kompaktowy SUV zdobył uznanie użytkowników i redakcji motoryzacyjnych na całym świecie, odgrywając kluczową rolę w kształtowaniu rozwoju marki w ostatnich latach. Od 2017 r. z linii produkcyjnych zjechało ponad 500 000 sztuk modelu KAROQ, a w 2020 r. i w I połowie 2021 r. był to najlepiej sprzedający się SUV marki i drugi najpopularniejszy samochód producenta, ustępujący jedynie modelowi OCTAVIA. ŠKODA KAROQ w odświeżonej wersji zadebiutuje przed szeroką publicznością 30 listopada 2021 r. podczas premiery online.

Model KAROQ od początku zachwycał naszych klientów bogactwem przestrzeni i typową dla marki ŠKODA funkcjonalnością. W minionym roku był to nasz najpopularniejszy SUV, a trend ten utrzymał się aż do pierwszej połowy 2021 r. – co obrazuje jego znaczenie w portfolio naszych modeli. Jestem przekonany, że nowa, odświeżona edycja modelu KAROQ pozwoli dalej budować historię jego sukcesu i zainteresuje naszą marką nowych klientów – mówi Martin Jahn, członek zarządu ds. sprzedaży i marketingu ŠKODA AUTO.

Wprowadzenie na rynek ŠKODY KAROQ w 2017 r. było drugim etapem kampanii SUV-ów w portfolio marki i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Model stał się jednym z kluczowych czynników sukcesu marki. W 2020 r. pojazdy z segmentu SUV stanowiły już prawie 40% światowej sprzedaży ŠKODY.

W 2020 r. i I połowie 2021 r., KAROQ był najpopularniejszym SUV-em ŠKODY i drugim najlepiej sprzedającym się samochodem, zaraz za modelem OCTAVIA. Od 2017 r. z linii produkcyjnych zjechało ponad 500 000 sztuk kompaktowego SUV-a, który jest dostępny w 60 krajach na całym świecie. ŠKODA produkuje go w Czechach, na Słowacji, ale także w Rosji czy Chinach.

Ekscytujący design oraz inne zalety modelu KAROQ

Design modelu KAROQ utrzymany został w tym samym duchu projektowym, w którym powstała ŠKODA KODIAQ: krystaliczne elementy, dynamiczne kształty i ostre linie. Kontynuowano także konwencję ŠKODY, w ramach której nazwy modeli SUV-ów zaczynają się na K, a kończą na Q. Co ciekawe, nawiązuje to do Alutiiq – języka pierwotnych mieszkańców Alaski.

Kompaktowe wymiary modelu KAROQ sprawiają, że samochód idealnie sprawdza się w mieście, jednak dostępny w wyposażeniu tryb terenowy i wysoki prześwit oraz opcjonalny napęd na cztery koła sprawiają, że auto w mgnieniu oka może dostosować się do trudniejszego terenu. Dzięki wyjątkowej przestronności i dużemu bagażnikowi jest idealnym pojazdem dla rodzin oraz użytkowników, którzy prowadzą aktywny styl życia. ŠKODA KAROQ oferuje bezpieczeństwo czynne i bierne, wspomagane przez liczne systemy – gwarantuje to jeszcze lepszy komfort i bogactwo zaawansowanych funkcji łączności. Opcjonalne tylne siedzenia VarioFlex to tylko jedna z wielu funkcji Simply Clever, jakie dostarcza ten niezwykle funkcjonalny model.

Lawina nagród od mediów motoryzacyjnych

ŠKODA KAROQ cieszy się popularnością nie tylko wśród klientów. Model zdobył także szerokie uznanie międzynarodowych redakcji motoryzacyjnych. Świadczyć o tym mogą liczne nagrody, które zdobył od momentu debiutu w 2017 r.

Marka ŠKODA już dzisiaj zaprasza na premierę online odświeżonego modelu KAROQ, która odbędzie się 30 listopada 2021 roku i będzie transmitowana na kanałach marki.

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW NOWYCH


Agnieszka Łysek
Kierownik Sprzedaży
agnieszka.lysek@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 734 443 050


Janusz Świstowicz
Zastępca Kierownika Sprzedaży
janusz.swistowicz@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 606 205 501


Anna Semik
Specjalistka ds. sprzedaży
anna.semik@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 734 443 057


Damian Sośniecki
Specjalista ds. Sprzedaży
damian.sosniecki@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 882 145 441


Sabina Białczyk-Moc
Specjalista ds. sprzedaży
sabina.bialczyk-moc@korczyk.com.pl
+48 532 067 321


Maja Wiśniewska – Szymla
Specjalista ds. wsparcia floty
maja.wisniewska-szymla@korczyk.com.pl
+48 532 463 920

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Pięć gwiazdek w teście Euro NCAP dla wszystkich modeli ŠKODY!

Zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa pojazdów jest dla ŠKODA AUTO priorytetem od wielu lat. ŠKODA 100 L była pierwszym pojazdem, który 50 lat temu przeszedł testy zderzeniowe w Pradze-Ruzyně. Dziś ŠKODA prowadzi najnowocześniejsze centrum testów zderzeniowych w Úhelnicach, które zostało wybrane Crash Laboratory of the Year 2020. Wyniki testu referencyjnego Euro NCAP i globalnego testu bezpieczeństwa NCAP potwierdzają imponujące osiągnięcia producenta - wszystkie 15 nowych modeli ŠKODY wprowadzonych od 2008 roku uzyskało najwyższą ocenę pięciu gwiazdek. W 2021 r. aktualne wersje modeli FABIA i ENYAQ iV nazwane zostały najbezpieczniejszymi pojazdami w swojej klasie.

Czytaj Dalej

ŠKODA KAROQ najlepszym samochodem rodzinnym w plebiscycie The Best of Moto 2022

ŠKODA KAROQ od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród polskich rodzin, czego zwieńczeniem jest otrzymanie tegorocznej statuetki w plebiscycie The Best of Moto 2022. Nowa, odświeżona wersja kompaktowego SUV-a zwyciężyła w kategorii „samochód rodzinny”. W tej części konkursu to czytelnicy serwisu Moto.pl decydowali, które modele zasługują na statuetki w poszczególnych kategoriach.

Czytaj Dalej

Kia po raz piąty w finale Car of the Year

Głosami 61 jurorów z 23 krajów Kia Niro została wybrana do grona siedmiu finalistów konkursu Car of the Year 2023. Tym samym, kompaktowych rozmiarów SUV powtórzył sukces 4 innych modeli koreańskiej marki – cee’da pierwszej generacji, Stingera, Ceeda trzeciej generacji oraz EV6, do którego należy tytuł Samochodu Roku 2022. Kia EV6 jest pierwszym autem koreańskiego producenta w blisko 60-letniej historii tego prestiżowego konkursu, który pokonał europejskich i japońskich rywali.

Czytaj Dalej