Pomożemy Online!

Pomożemy Online!

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ SYTUACJĄ ZWIĄZANĄ Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIĄ COVID-19, ZDECYDOWALIŚMY SIĘ WDROŻYĆ NASTĘPUJĄCE DZIAŁANIA:

- KORCZYK ŠKODA OUTLET W GEMINI PARK BIELSKO-BIAŁA OD DNIA 14.03.2020 R. ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ DO ODWOŁANIA,

- W ŠKODA KORCZYK od 21 marca 2020 do odwołania salon, serwis, Centrum Napraw Powypadkowych i Stacja Kontroli Pojazdów działają według zmienionych godzin pracy:
od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, w soboty nieczynne.

- W KIA KORCZYK od 23 marca 2020 do odwołania salon, serwis, Wielomarkowa Blacharnia - Lakiernia, Stacja Kontroli Pojazdów działają według zmienionych godzin pracy:
od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, w soboty według standardowych godzin pracy.

Adresy mailowe i wszystkie numery telefonów naszych pracowników znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Zadzwoń:
KIA +48 690 542 542
ŠKODA 33 816 17 18

Aktualne oferty samochodów nowych i używanych dostępnych od ręki zgromadziliśmy dla Ciebie na stronie www.autobezryzyka.pl oraz na Otomoto!

Profil ŠKODA KORCZYK – samochody nowe
Profil ŠKODA KORCZYK – samochody używane
Profil KIA KORCZYK

Sprawdź nasze oferty samochodów dostępnych w Leasingu Niskich Rat dla Klientów Indywidualnych! KLIKNIJ.
Wybierz najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb samochód, a następnie dodaj go do koszyka. Możesz określić preferowaną wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów.
Cały proces począwszy od wybrania modelu samochodu, a kończąc na uzyskaniu zgody na leasing odbywa się online. Twoja pierwsza wizyta w salonie może nastąpić dopiero przy odbiorze samochodu.

Ubezpiecz samochód online!


Monika Ruszczak
Doradca Ubezpieczeniowy
monika.ruszczak@korczyk.com.pl
+48 734 443 073

Izabela Mosiejew
Doradca Ubezpieczeniowy
izabela.mosiejew@korczyk.com.pl
+48 695 662 288

Jeśli chcesz porozmawiać na czacie skorzystaj z messengera na naszym profilu na Facebook‘u.  lub na stronie www.kia-bielsko.pl

#KORCZYKTEAM

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW NOWYCH ŠKODA


Anna Semik
Specjalistka ds. sprzedaży
anna.semik@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 26
+48 734 443 057


Damian Sośniecki
Specjalista ds. Sprzedaży
damian.sosniecki@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 23
+48 882 145 441

SPRZEDAŻ DLA FIRM


Andrzej Kine
Dyrektor Sprzedaży
andrzej.kine@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 21
+48 604 933 810


Damian Fliś
Doradca ds. Rozwiązań Flotowych
damian.flis@korczyk.com.pl
+48 694 408 080


Sylwia Porowska
Doradca ds. rozwiązań flotowych
sylwia.porowska@korczyk.com.pl
+48 532 463 920

KIA


Paweł Lada
Kierownik Salonu Sprzedaży
pawel.lada@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 63
+48 532 100 279


Mateusz Prymula
Zastępca Kierownika Sprzedaży
mateusz.prymula@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 76
+48 609 662 260


Paweł Witkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
pawel.witkowski@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 62
+48 695 660 055


Piotr Habdas
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
piotr.habdas@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 78
+48 695 661 100


Sylwia Szyndler

Doradca ds. Rozwiązań Flotowych
sylwia.szyndler@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 63
+48 538 970 290

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —