Podniebne show z Grupą Korczyk

XIII Międzynarodowy Piknik Lotniczy

Podniebne show z Grupą Korczyk

Już za tydzień (27-28 sierpnia 2016r.) w bielskim Aeroklubie odbędzie się XIII Międzynarodowy Piknik Lotniczy.

W jednym miejscu spotkają się miłośnicy lotnictwa oraz mieszkańcy pobliskich miejscowości, którzy będą mogli podziwiać przez dwa dni powietrzne popisy pilotów. Wśród sponsorów spotkać będzie można grupę Korczyk, która reprezentuje dwie mocne marki – Kia oraz Škoda.

Nasze samochody ułatwią logistykę wydarzenia. Prestiżowa Škoda Superb, jak i okazała i mieszcząca do 7 pasażerów – Kia Sorento będą wozić pilotów i gości VIP.

Wakacje zbliżają się ku końcowi, a Piknik Lotniczy jest jedną z większych i najatrakcyjniejszych imprez na Podbeskidziu więc warto zobaczyć podniebne show i w aktywny sposób pożegnać lato.

Uczestnicy, którzy wezmą udział w konkursie będą mogli wygrać lot helikopterem nad Bielskiem ufundowany przez firmę KORCZYK. Gorąco zapraszamy!

XIII Międzynadrodowy Piknik Lotniczy

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KIA Stonic w nowej odsłonie!

Kia Stonic – drugi pod względem popularności miejski crossover w Polsce – doczekała się faceliftingu!

Model poddano licznym modyfikacjom, obejmującym m.in. gamę silników oraz ofertę zaawansowanych systemów zarówno łączności ze światem zewnętrznym, jak i asystujących. Model po faceliftingu jest dostępny z wydajnymi silnikami z rodziny Smartstream, wśród których największą nowością jest zespół napędowy typu mild-hybrid z instalacją elektryczną o napięciu 48 V, współpracujący z nową mechaniczną skrzynią biegów z elektrycznie sterowanym sprzęgłem „clutch-by-wire”.

Czytaj Dalej