Pakiety przeglądów serwisowych dla aut używanych

Pakiety przeglądów serwisowych dla aut używanych

Przegląd serwisowy nie ominie żadnego kierowcy. Jest potrzebny, abyś mógł jeździć bezpiecznie i bezawaryjnie. Do Ciebie należy decyzja, komu powierzysz swoje auto.
Pamiętaj, że przegląd serwisowy w autoryzowanym serwisie jest w 100% zgodny z zaleceniami producenta.

Dla twojej wygody, proponujemy przeglądy serwisowe w pakiecie – w tej samej cenie przez kilka lat. Bez względu na inflację i zmienność cen. Dzięki temu masz pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania pojazdu. Gdy kontrolka w aucie da ci znać, że czas na przegląd, przyjedź do ŠKODA KORCZYK. Z pakietem przeglądów serwisowych, już nie zastanawiasz się nad kosztem serwisu.

Za Pakiet Przeglądów Serwisowych możesz zapłacić bez dodatkowych kosztów w miesięcznych ratach lub jednorazowo. Wybór należy do Ciebie. Ilość rat jest równa okresowi na jaki podpisana jest umowa serwisowa. Miesięczne obciążenie jest praktycznie nieodczuwalne.

Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa, a dzięki temu odsprzedaż auta bezproblemowa. Pakiet Serwisowy jest przypisany do samochodu, a więc w razie sprzedaży również jest kolejną zaletą.

Na czym polega oferta pakietów serwisowych dla samochodów używanych?

Kompleksowa oferta
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługi kompleksowe, świadczone na najwyższym poziomie. Nabywając Pakiet Przeglądów Serwisowych dla aut używanych nie musisz już troszczyć się o planowanie wydatków na przeglądy w trakcie użytko¬wania samochodu.

Wygoda
Zyskujesz pewność i komfort dzięki bezgotówkowym przeglądom w Autoryzowanych Serwisach sieci Volkswagen Grupy Polska na terenie całego kraju.

Pełna przewidywalność kosztów utrzymania samochodu
Dzięki Pakietowi Przeglądów Serwisowych masz pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania pojazdu.

Płatność w ratach
Za Pakiet Przeglądów Serwisowych możesz zapłacić bez dodatkowych kosztów w miesięcznych ratach lub jednorazowo.

Gwarancja niezmienności ceny
Ewentualne wahania cen w trakcie użytkowania pojazdu nie wpływają w żaden sposób na cenę zakupionego pakietu.

Wpływ na wartość samochodu
Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w autoryzowanych serwisach, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa, a dzięki temu odsprzedaż auta bezproblemowa.

Skontaktuj się ze Specjalistami ze ŠKODA KORCZYK. Odpowiemy na każde pytanie i przygotujemy symulację kosztów pakietu serwisowego dla Twojego samochodu.
Zapraszamy!


Kamil Strzałkowski
Doradca serwisowy
kamil.strzalkowski@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 604 933 812


Aleksander Duraj
Doradca serwisowy
aleksander.duraj@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 882 145 418


Ireneusz Kopij
Doradca serwisowy
ireneusz.kopij@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 882 145 428


Tomasz Siuta
Doradca serwisowy
tomasz.siuta@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 882 145 413

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Kia EV6 – „Samochodu Roku 2022”

Kia EV6 zdobyła tytuł „Samochodu Roku 2022” w prestiżowym konkursie organizowanym przez brytyjski magazyn „What Car?” Tytuł ten, a także wygrana w kategorii „Elektryczny SUV”, to historyczny triumf pierwszego samochodu elektrycznego nowej generacji marki Kia. Dopiero drugi raz w historii tego konkursu tytuł „Samochodu Roku” zdobyło auto elektryczne. Wcześniej, w 2019 roku, na zwycięstwo zasłużyła Kia e-Niro.

Czytaj Dalej

ENYAQ iV i nowa FABIA najbezpieczniejsze w swoich klasach

Najwyższe oceny dla ŠKODY: organizacja Euro NCAP uznała w pełni elektrycznego SUV-a ŠKODĘ ENYAQ iV oraz model FABIA czwartej generacji za najlepsze w swojej klasie w ramach programu “Best-in-class Cars of 2021”. Oznacza to, że oba modele były najbezpieczniejszymi spośród wszystkich testowanych pojazdów w swoich klasach w roku ubiegłym. ŠKODA ENYAQ iV okazała się najbezpieczniejszym SUV-em, który przeszedł test referencyjny bezpieczeństwa zderzeniowego, zdobywając aż 86 procent wszystkich możliwych punktów. Nowy model FABIA, z wynikiem 78 procent, osiągnął najlepszy rezultat spośród wszystkich samochodów kompaktowych testowanych w 2021 r.

Czytaj Dalej