Oficjalne Otwarcie

Korczyk Škoda Outlet & Premiera Škody KAMIQ - relacja

Oficjalne Otwarcie Korczyk Škoda Outlet & Premiera Škody KAMIQ – relacja

Dziękujemy, że towarzyszyliście nam w tym ważnym dla nas wydarzeniu! Oficjalne otwarcie KORCZYK ŠKODA OUTLET wraz z uroczystą premierą ŠKODY KAMIQ za nami! Nowy rozdział w historii naszej marki uważamy za oficjalnie otwarty!

Dziękujemy wszystkim Gościom – Panu Prezydentowi Bielska-Białej – Jarosławowi Klimaszewskiemu, że zaszczycił nas swoją obecnością, Panu Dyrektorowi Gemini Park – Krzysztofowi Brączek, że przyjął zaproszenie do symbolicznego przecięcia wstęgi, wszystkim naszym Klientom i współpracownikom, którzy tego wieczora byli z nami, Witkowi Odrobinie, że wyrwał się z TVN Turbo i prowadził dla nas tę imprezę, Radkowi Jaskulskiemu za ekspercki komentarz na temat ŠKODY KAMIQ, artystkom, które zrobiły prawdziwe show, Beskidzka24 oraz Lady’s Club za relację z wydarzenia, a także Alternative Bar, CyfroweFoto.net i nlbmedia.
Dziękujemy!

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KIA Stonic w nowej odsłonie!

Kia Stonic – drugi pod względem popularności miejski crossover w Polsce – doczekała się faceliftingu!

Model poddano licznym modyfikacjom, obejmującym m.in. gamę silników oraz ofertę zaawansowanych systemów zarówno łączności ze światem zewnętrznym, jak i asystujących. Model po faceliftingu jest dostępny z wydajnymi silnikami z rodziny Smartstream, wśród których największą nowością jest zespół napędowy typu mild-hybrid z instalacją elektryczną o napięciu 48 V, współpracujący z nową mechaniczną skrzynią biegów z elektrycznie sterowanym sprzęgłem „clutch-by-wire”.

Czytaj Dalej