Oficjalne Otwarcie

Korczyk Škoda Outlet & Premiera Škody KAMIQ - relacja

Oficjalne Otwarcie Korczyk Škoda Outlet & Premiera Škody KAMIQ – relacja

Dziękujemy, że towarzyszyliście nam w tym ważnym dla nas wydarzeniu! Oficjalne otwarcie KORCZYK ŠKODA OUTLET wraz z uroczystą premierą ŠKODY KAMIQ za nami! Nowy rozdział w historii naszej marki uważamy za oficjalnie otwarty!

Dziękujemy wszystkim Gościom – Panu Prezydentowi Bielska-Białej – Jarosławowi Klimaszewskiemu, że zaszczycił nas swoją obecnością, Panu Dyrektorowi Gemini Park – Krzysztofowi Brączek, że przyjął zaproszenie do symbolicznego przecięcia wstęgi, wszystkim naszym Klientom i współpracownikom, którzy tego wieczora byli z nami, Witkowi Odrobinie, że wyrwał się z TVN Turbo i prowadził dla nas tę imprezę, Radkowi Jaskulskiemu za ekspercki komentarz na temat ŠKODY KAMIQ, artystkom, które zrobiły prawdziwe show, Beskidzka24 oraz Lady’s Club za relację z wydarzenia, a także Alternative Bar, CyfroweFoto.net i nlbmedia.
Dziękujemy!

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

ŠKODA CITIGOe iV napędzana pozytywną energią

CITIGOe iV w ofercie premierowej!

CITIGOe iV to pierwszy w pełni elektryczny samochód w historii marki ŠKODA. Został on wyposażony w silnik elektryczny o mocy 61 kW oraz akumulator litowo-jonowy o pojemności 36,8 kWh, zapewniający zasięg do 260 km. Przyjazny dla środowiska i idealnie przystosowany do jazdy w miejskich warunkach.

Czytaj Dalej