OD WRZEŚNIA NOWE MANDATY

OD WRZEŚNIA NOWE MANDATY

Nawet 3000 zł mandatu za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, 15 punktów karnych za przekroczenie prędkości i punkty ważne przez co najmniej dwa lata. Już we wrześniu w życie wchodzą nowe przepisy.

Na początku 2022 roku drastycznie poszły w górę stawki mandatów karnych za najbardziej popularne wykroczenia drogowe. Już wtedy rząd zapowiedział kolejne ruchy, czyli zaostrzenie zasad przyznawania punktów karnych oraz ich anulacji. Od połowy września ta groźba nabierze realnych kształtów. Obowiązywać zacznie rozporządzenie MSWiA w sprawie ewidencji kierujących pojazdami naruszających przepisy ruchu drogowego. Czego dokładnie się spodziewać przeczytacie TUTAJ!

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

ŠKODA Explore More – nowe logo i samochód przyszłości

ŠKODA zaprezentowała swój przełomowy samochód przyszłości – w pełni elektryczny model VISION 7S. Pojazd wyróżnia się nadzwyczajnym designem, a także przestronnym wnętrzem dostosowanym do dwóch konfiguracji: trybu jazdy i relaksu. VISION 7S, dzięki akumulatorowi o pojemności 89 kWh, będzie dysponował zasięgiem ponad 600 kilometrów. Prezentując siedmiomiejscowego SUV-a marka po raz pierwszy zdradza szczegóły nowego języka projektowania. Kolejny elektryczny model to także sygnał, że producent przyspiesza kampanię związaną z e-mobilnością. ŠKODA równolegle zaprezentowała także odmienione logo i znak słowny, który w komunikacji marki będzie pojawiał się dużo częściej niż obecnie.

Czytaj Dalej