Nowy system Infotainment modelu OCTAVIA

Nowy system Infotainment modelu OCTAVIA

System multimedialny modelu OCTAVIA nowej generacji otwiera przed użytkownikiem całą gamę nowych możliwości. Dzięki jego zastosowaniu obsługa samochodu staje się jeszcze bardziej intuicyjna i komfortowa. Nowa ŠKODA OCTAVIA jest zawsze online, oferuje pełną synchronizację ze smartfonem oraz szeroki wachlarz nowych opcji indywidualizacji. Dzięki nowemu systemowi Infotainment użytkowanie czwartej generacji bestsellera marki jest bardziej komfortowe, niż kiedykolwiek.

Współcześni kierowcy, przyzwyczajeni do intuicyjnego sposobu obsługi smartfonów, coraz częściej oczekują podobnych rozwiązań od swoich samochodów. ŠKODA korzysta z innowacyjnych metod i przenosi koncepcje obsługi smartfonów do nowych systemów multimedialnych, dzięki czemu korzystanie z jej pojazdów jest bardzo intuicyjne.

Nowa OCTAVIA jest teraz jeszcze bardziej cyfrowa, zawsze online i nigdy nie była łatwiejsza w obsłudze. Czwarta generacja naszego bestsellera ma zupełnie nowy system Infotainment użyty po raz pierwszy przez markę ŠKODA na tę skalę. W porównaniu z poprzednią generacją technologia i funkcjonalność systemu, a także zakres jego funkcji zostały intensywnie rozwinięte, czyniąc jazdę jeszcze bezpieczniejszą i bardziej komfortową.

Modułowe systemy multimedialne ułatwieniem dla kierowców
Nowa ŠKODA OCTAVIA dysponuje trzema systemami multimedialnymi. Długość przekątnej ich ekranów dotykowych wynosi aż do 10 cali. Szklany ekran i oszczędne wzornictwo przywodzą na myśl najnowsze smartfony oraz tablety. Obsługa systemu multimedialnego zresztą niewiele różni się od sposobu użytkowania nowoczesnego telefonu komórkowego. Ekran działa dotykowo, więc poszczególne opcje można wybierać za pomocą delikatnych gestów lub krótkich poleceń głosowych. System multimedialny Columbus ma 10-calowy ekran i może wyświetlać mapy w jeszcze większej dokładności niż Virtual Cockpit. Funkcją sterować można za pomocą nowego suwaka dotykowego znajdującego się u dołu ekranu. Suwak służy również do regulacji głośności.

Pokrętła, suwak i przyciski na wielofunkcyjnej kierownicy sprawiają, że kierowcy modelu OCTAVIA mogą obsługiwać funkcje systemu Infotainment w sposób bardzo komfortowy. Bezpieczeństwo zapewnia także pierwszy w historii marki ŠKODA wyświetlacz przezierny head-up. Urządzenie pokazuje bezpośrednio na przedniej szybie informacje takie jak: prędkość, wskazówki nawigacyjne, wykryte znaki drogowe i włączone systemy wspomagania kierowcy. Umożliwia tym samym kierowcy pełną koncentrację na jeździe.

Bezprzewodowe technologie i łączność ze smartfonem
Najnowsze systemy multimedialne OCTAVIA Columbus, Swing i Bolero (dostępny od końca 2020 roku) wykorzystują technologię SmartLink do nawiązania połączenia ze smartfonem poprzez systemy Apple iOS lub Android. Po jednorazowej konfiguracji urządzenie mobilne automatycznie łączy się z samochodem, gdy tylko się w nim znajdzie. Za pomocą technologii Android Auto, Apple CarPlay i MirrorLink™ wybrane aplikacje na smartfony wyświetlają się na centralnym ekranie ŠKODY OCTAVIA.

Dzięki możliwościom, jakie dają usługi internetowe ŠKODA Connect, OCTAVIA zapamiętuje i gromadzi ustawienia systemu Infotainment, klimatyzacji, a także regulacji fotela kierowcy i lusterek zewnętrznych w chmurze ŠKODA. Ergonomiczny fotel automatycznie przesuwa się zatem do wybranej wcześniej przez kierowcę pozycji, zewnętrzne lusterka same się regulują, a klimatyzacja Climatronic ustawia odpowiednią temperaturę. Preferencje nawet 14 indywidualnych użytkowników można zapisać lub przenieść do innego modelu samochodu marki, wyposażonego w system multimedialny najnowszej generacji.

Zobacz naszą prezentację nowej ŠKODY OCTAVIA!

O ofercie premierowej nowej ŠKODY OCTAVIA przeczytasz TUTAJ!

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW NOWYCH


Agnieszka Łysek
Kierownik Sprzedaży
agnieszka.lysek@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 25
+48 734 443 050


Janusz Świstowicz
Zastępca Kierownika Sprzedaży
janusz.swistowicz@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 22
+48 606 205 501


Anna Semik
Specjalistka ds. sprzedaży
anna.semik@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 26
+48 734 443 057


Damian Sośniecki
Specjalista ds. Sprzedaży
damian.sosniecki@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 23
+48 882 145 441

SPRZEDAŻ DLA FIRM


Andrzej Kine
Dyrektor Sprzedaży
andrzej.kine@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 21
+48 604 933 810


Damian Fliś
Doradca ds. Rozwiązań Flotowych
damian.flis@korczyk.com.pl
+48 694 408 080


Sylwia Porowska
Doradca ds. rozwiązań flotowych
sylwia.porowska@korczyk.com.pl
+48 532 463 920

KORCZYK ŠKODA OUTLET


Sabina Białczyk-Moc
Specjalista ds. sprzedaży
sabina.bialczyk-moc@korczyk.com.pl
+48 532 067 321


Marcin Chowaniec
Specjalista ds.sprzedaży
marcin.chowaniec@korczyk.com.pl
+48 532 067 322

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Jak wybrać hak holowniczy?

Na rynku dostępne są różne rodzaje haków. Najbardziej popularne rodzaje to hak z przykręcaną przy użyciu śrub kulą, z automatycznie odpinaną kulą i z półautomatycznie odpinaną kulą.

Czytaj Dalej