NOWA ŠKODA SCALA

NOWA ŠKODA SCALA

Nowa Škoda SCALA już w salonie Škoda korczyk!

Nowoczesny charakter, innowacyjne technologie, zaawansowane systemy z zakresu bezpieczeństwa i komfortu oraz innowacyjny język designu to tylko wybrane wyróżniki kompaktowej ŠKODY SCALA.

To nowy rozdział w ofercie ŠKODY. Pięciodrzwiowy hatchback został wyposażony w innowacyjne systemy wspomagania kierowcy i funkcjonalności z zakresu connectivity znane z samochodów klasy premium. Systemy wspomagające parkowanie, zmianę pasa ruchu i monitorujące odległość od poprzedzającego pojazdu, takie jak: PARK ASSIST, FRONT ASSIST, LANE ASSIST, CREW PROTECT ASSIST, LANE CHANGING ASSIST, to tylko wybrane przykłady innowacyjności, z którymi SCALA stanie się jednym z najbezpieczniejszych pojazdów w swoim segmencie.

WYPOSAŻENIE
Na liście wyposażenia standardowego bazowej wersji Active znajdują się systemy bezpieczeństwa takie jak: LANE ASSIST – asystent pasa ruchu, FRONT ASSIST – kontrola odstępu z funkcją awaryjnego hamowania, a także system umożliwiający połączenie alarmowe i wezwanie pomocy w razie wypadku. W wersji podstawowej nie brakuje także elementów podnoszących komfort użytkowania – klimatyzacja manualna, Radio Swing z kolorowym ekranem dotykowym 6,5” oraz dwoma gniazdami USB-C, Bluetooth czy podłokietnik z przodu. Odpowiednie oświetlenie zapewniają reflektory LED Basic z przodu oraz tylne światła LED Basic.

W wersji Ambition SCALA posiada w standardzie dodatkowo m.in. 16-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich, reflektory przeciwmgielne z przodu, czujniki parkowania z tyłu, 4 dodatkowe głośniki, skórzaną, wielofunkcyjną kierownicę (z obsługą radia i telefonu) oraz elektrycznie sterowane tylne szyby.

SCALA w topowej wersji Style, oprócz wyposażenia standardowego dla wersji Ambition, posiada także 17-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich, tylne światła FULL LED z dynamicznymi kierunkowskazami, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, KESSY – bezkluczykowy system obsługi samochodu, Radio Bolero z ekranem o przekątnej 8” i funkcją SmartLink+ pozwalającą na obsługę aplikacji mobilnych z poziomu systemu Infotainment. Ponadto w topowej wersji wyposażenia o komfort pasażerów zadbają podgrzewane przednie fotele, dwustrefowa klimatyzacja automatyczna CLIMATRONIC oraz SUNSET (przyciemniane tylne szyby).

DESIGN
Niedługo po swojej premierze, ŠKODA SCALA otrzymała pierwsze wyróżnienie. Jury złożone z czterdziestu międzynarodowych ekspertów przyznało nowemu, kompaktowemu modelowi prestiżową nagrodę Red Dot Award 2019 w kategorii Product Design.

Atrakcyjna sylwetka, dynamiczne linie i starannie zaprojektowane detale – to cechy, z którymi nowa SCALA prezentuje nowy, dużo bardziej emocjonalny design auta. Dzięki doskonałym proporcjom, uwypuklonym konturom, opływowym liniom i zaawansowanej aerodynamice, linia nadwozia zyskała nowoczesny i sportowy charakter. Nowy model wyróżnia się pionową osłoną chłodnicy, dynamiczną linią dachu i sportowym dyfuzorem, zaokrąglającym szeroki tył samochodu. Ponadto SCALA jest pierwszym modelem produkcyjnym na rynku europejskim z napisem „ŠKODA” na pokrywie bagażnika, zastępującym tradycyjne logo.

Red Dot Award to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów designu na świecie. Jury przyznające nagrodę składa się z międzynarodowych ekspertów: niezależnych projektantów, naukowców i dziennikarzy branżowych. W tym roku oceniali około 5 500 zgłoszonych produktów biorąc pod uwagę kryteria takie jak: stopień innowacyjności, funkcjonalność, jakość, trwałość oraz wpływ na środowisko.

Już teraz zapytaj naszych Specjalistów o nową Škodę SCALA!

Umów się na jazdę testową!


Agnieszka Łysek
Kierownik Sprzedaży
agnieszka.lysek@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 25
+48 734 443 050


Janusz Świstowicz
Zastępca Kierownika Sprzedaży
janusz.swistowicz@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 22
+48 606 205 501


Anna Semik
Specjalistka ds. sprzedaży
anna.semik@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 26
+48 734 443 057


Damian Sośniecki
Specjalista ds. Sprzedaży
damian.sosniecki@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 23
+48 882 145 441

Zapraszamy do Škody KORCZYK – Aleja Generała Andersa 586, Bielsko-Biała (obok MAKRO)

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KIA Stonic w nowej odsłonie!

Kia Stonic – drugi pod względem popularności miejski crossover w Polsce – doczekała się faceliftingu!

Model poddano licznym modyfikacjom, obejmującym m.in. gamę silników oraz ofertę zaawansowanych systemów zarówno łączności ze światem zewnętrznym, jak i asystujących. Model po faceliftingu jest dostępny z wydajnymi silnikami z rodziny Smartstream, wśród których największą nowością jest zespół napędowy typu mild-hybrid z instalacją elektryczną o napięciu 48 V, współpracujący z nową mechaniczną skrzynią biegów z elektrycznie sterowanym sprzęgłem „clutch-by-wire”.

Czytaj Dalej