Škoda Octavia w świecie gier komputerowych

Škoda Octavia w świecie gier komputerowych

W ostatni czerwcowy weekend (24-25.06.2017 r.) przygraniczny Cieszyn opanuje wirtualna rzeczywistość świata niezależnych gier.

Po raz trzeci odbędzie się tam Festiwal of Art and Independent Games czyli Letnia Akademia Gier.
Będzie można posłuchać wykładów światowej sławy ekspertów w projektowaniu gier, wziąć udział w warsztatach tworzenia animacji 3D i zapoznać się z ofertą dystrybutorów. A wieczorami posłuchać koncertów artystów z różnych muzycznych światów.

Na uroczystej, niedzielnej gali zostaną zaprezentowane niezależne gry, a także studenckie i licealne projekty – najlepsze z nich zostaną nagrodzone.
Tegoroczny LAG to również konwent gier fantasy, a na głodnych nie tylko festiwalowych wrażeń będą czekały food trucki.

Škoda Korczyk wspiera LAG już po raz drugi – podobnie jak w zeszłym roku jeden z naszych samochodów stanie się mobilnym dziełem sztuki! Na cieszyńskim Rynku będzie można na żywo śledzić działania artystów, którzy będą malować go według zwycięskiego projektu.

LAG jest organizowany przez Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet w Ostrawie oraz Uniwersytet Świętych Cyryla i Metodego w Trnavie i współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa” przy wsparciu merytorycznym Miasta Cieszyna.


— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Program flotowy „EKO DRIVERS” w KIA KORCZYK

W KIA KORCZYK z programu flotowego „EKO DRIVERS” mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Warunkiem skorzystania z rabatów oraz promocyjnego finansowania zakupu hybrydowych i elektrycznych modeli marki Kia jest przedstawienie zaświadczenia o posiadaniu instalacji fotowoltaicznej lub rachunku, który potwierdza opłatę za korzystanie z usług fotowoltaicznych.

Czytaj Dalej