KORCZYK używane na Facebooku!

Rusza nasz oficjalny fanpage na Facebooku: Das WeltAuto.

KORCZYK używane na Facebooku!

Rusza nasz oficjalny fanpage na Facebooku: Das WeltAuto. Korczyk - samochody używane! Od teraz codziennie będzie można śledzić nasze oferty aut używanych.

Podjęliśmy decyzję, że nasz prężnie rozwijający się dział samochodów używanych zasługuje na oddzielny kanał informacyjny, który będzie wsparciem profilu KORCZYK.
Chcemy docierać bezpośrednio do naszych obecnych i przyszłych klientów zainteresowanych przede wszystkim samochodami używanymi.

Korczyk to rodzinna firma, w skład której wchodzi salon Škoda przy alei Andersa 586, oraz salon KIA przy ul. Warszawskiej 154.

Das WeltAuto Korczyk to nasz dział samochodów używanych wszystkich marek, zlokalizowany przy salonie Škody przy al. Andersa. Na chwilę obecną w naszej ofercie są samochody: Škoda, Volkswagen, Mitsubishi, Ford, Peugeot.
W ostatnim czasie wyjechali od nas nowi właściciele Seata, Citroena, Toyoty i innych marek!
W najbliższych dniach do oferty dołączą dwa Suzuki Swift.

Samochody oferowane przez nas w programie Das WeltAuto to wyselekcjonowane sztuki, które spełniły surowe kryteria, przede wszystkim przechodząc bardzo dokładną ocenę techniczną w naszym serwisie, w efekcie której zostały wymienione wszelkie wymagające tego podzespoły.
Klient otrzymuje certyfikat jakości oraz 12-miesięczną gwarancję Das WeltAuto! Stosujemy te kryteria, aby uczynić transakcję zakupu auta używanego możliwie najbezpieczniejszą.

Oprócz samochodów będących w naszej ofercie jesteśmy w stanie znaleźć konkretny pojazd, którego szuka nasz klient. Mamy dostęp do bardzo wielu źródeł, z których w dowolnej chwili możemy sprowadzić poszukiwany egzemplarz.
Do źródeł tych należy przede wszystkim centrala firmy KIA, centrala Volkswagen Group, Volkswagen Leasing oraz lista innych partnerów, z którymi stale współpracujemy.

Aktywnie skupujemy pojazdy! Jeśli masz do sprzedania zadbany samochód, z udokumentowaną historią serwisową zapraszamy na wycenę. Przyjmujemy również auta w rozliczeniu!

Pojazdy będące w naszej ofercie zawsze publikowane są na stronach:
autokorczyk.otomoto.pl
autobezryzyka.pl

Pełne informacje o naszych salonach znajdują się tutaj:
korczyk.pl

W sprawie samochodów używanych można kontaktować się z nami przez:
Facebooka
– Mailowo
– Telefonicznie +48 734 443 072

Osoby kontaktowe:

Marek Xięski marek.xieski@korczyk.com.pl tel. 734 443 072
Sławomir Ślemp slawomir.slemp@korczyk.com.pl tel. 728 456 220

Nasz dział czynny jest od poniedziałku do soboty:
– od poniedziałku do piątku od 8-19
– soboty od 8-15

Gorąco prosimy o polubienia, dalsze udostępnianie, o polecanie naszej firmy osobiście!

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Program flotowy „EKO DRIVERS” w KIA KORCZYK

W KIA KORCZYK z programu flotowego „EKO DRIVERS” mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Warunkiem skorzystania z rabatów oraz promocyjnego finansowania zakupu hybrydowych i elektrycznych modeli marki Kia jest przedstawienie zaświadczenia o posiadaniu instalacji fotowoltaicznej lub rachunku, który potwierdza opłatę za korzystanie z usług fotowoltaicznych.

Czytaj Dalej