KORCZYK ŠKODA OUTLET

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KORCZYK ŠKODA OUTLET

Chcemy być bliżej Was - naszych Klientów. Stawiamy sobie nowe wyzwanie i właśnie pracujemy nad otwarciem niestandardowego miejsca. Wiemy jaką wartość w dzisiejszym pełnym pośpiechu, rozpędzonym świecie ma czas i komfort podejmowania decyzji zakupowych. Chcemy być na wyciągnięcie ręki, w samym centrum Bielska-Białej, dlatego z naszą marką pojawimy się w Galerii Handlowej Gemini Park.

W KORCZYK ŠKODA OUTLET znajdziecie ofertę samochodów nowych i używanych. Nasi Specjaliści ds. Sprzedaży doradzą w wyborze najlepszego modelu, a na podstawie symulacji finansowej pokażą, że nowy samochód jest w zasięgu ręki. W KORCZYK ŠKODA OUTLET pomożemy podjąć decyzję dotyczącą najbardziej optymalnej formy finansowania samochodu, wyboru ubezpieczenia. Nasze wsparcie otrzymacie również w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z zakupem auta.

KORCZYK ŠKODA OUTLET zlokalizowany będzie w centrum handlowym Gemini Park, ul. Leszczyńska 20 w Bielsku-Białej, na poziomie 0, tuż przy wejściu do centrum handlowego od strony Al. Bora Komorowskiego.

Wkrótce więcej informacji!


Sabina Białczyk-Moc
Specjalista ds. sprzedaży
sabina.bialczyk-moc@korczyk.com.pl
+48 532 067 321


Marcin Chowaniec
Specjalista ds.sprzedaży
marcin.chowaniec@korczyk.com.pl
+48 532 067 322

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Dołącz do Korczyk TEAM

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zobacz na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy i wyślij swoje zgłoszenie.
Jeśli nie ma tu oferty, która Cię interesuje, wyślij do nas CV i napisz czym chcesz się zajmować – pr@korczyk.com.pl

Czytaj Dalej