KORCZYK ŠKODA OUTLET

Zapraszamy ponownie!

KORCZYK ŠKODA OUTLET

W KORCZYK ŠKODA OUTLET W GEMINI PARK BIELSKO-BIAŁA NASI SPECJALIŚCI DS. SPRZEDAŻY DOSTĘPNI SĄ W GODZINACH PRACY GALERII - CODZIENNIE OD 9:00 DO 21:00, A W NIEDZIELE HANDLOWE OD 10:00 DO 20:00.

Pracujemy z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Witamy się uśmiechem, nie podajemy sobie dłoni, zachowujemy bezpieczny dystans, a nasze miejsca pracy regularnie dezynfekujemy. Realizujemy również procedurę dezynfekcji samochodów demonstracyjnych.

Chętnie spotkamy się na żywo, jeśli jednak wolą Państwo zostać w domu, zapraszamy do naszego wirtualnego salonu. Nasi eksperci odpowiedzą na każde pytanie dotyczące samochodów dostępnych od ręki oraz pomogą skonfigurować wymarzone auto.

Wszelkie formalności jesteśmy gotowi realizować zdalnie: telefonicznie, mailowo, w formie połączenia video:
– prezentacja samochodów
– przygotowanie ofert na samochód, finansowanie, ubezpieczenie, akcesoria i dodatkowe pakiety
– zakup samochodu
– zakup ubezpieczenia.

Samochody dostępne od ręki – KLIKNIJ TUTAJ

IDEA KORCZYK ŠKODA OUTLET

Wiemy, jaką wartość w dzisiejszym pełnym pośpiechu, rozpędzonym świecie ma czas i komfort podejmowania decyzji zakupowych. Chcemy być na wyciągnięcie ręki, w samym centrum Bielska-Białej, dlatego z naszą marką pojawiliśmy się w Galerii Handlowej Gemini Park.

Do tej pory żadna galeria handlowa w Polsce wśród swoich najemców nie miała partnera, który proponowałby tak kompleksową ofertę dotyczącą samochodów nowych i używanych z gwarancją. Jesteśmy innowatorami!

W KORCZYK ŠKODA OUTLET eksponowana jest oferta samochodów nowych i używanych, usług serwisowych i akcesoriów, a w kwestii wyboru najlepszego modelu, najbardziej optymalnej formy finansowania czy ubezpieczenia, klienci otrzymują wsparcie od profesjonalnych Specjalistów ds. sprzedaży.

Nasze wsparcie otrzymacie również w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z zakupem auta. Co więcej, w Gemini Park Bielsko-Biała istnieje możliwość przetestowania samochodów. Na parkingu podziemnym, w specjalnie oznaczonym miejscu, czekają samochody demo. Na uwagę zasługuje również fakt, iż KORCZYK ŠKODA OUTLET czynny jest w godzinach pracy centrum handlowego – codziennie od 9:00 do 21:00 oraz w niedziele handlowe.

Sprawdź, jaki samochód pasuje do Ciebie i przekonaj się, że dzięki atrakcyjnej formie finansowania jest on w zasięgu Twojego portfela!

KORCZYK ŠKODA OUTLET to nie tylko ekspozycja samochodów, ale również miejsce, w którym odbywały się będą warsztaty dla dzieci i klientów biznesowych czy premiery nowych modeli.

KORCZYK ŠKODA OUTLET zlokalizowany jest w centrum handlowym Gemini Park, na poziomie 0, tuż przy wejściu do centrum handlowego od strony Al. Bora Komorowskiego, obok sklepu Komfort.

Bądźcie z nami na bieżąco! Zapraszamy na nasz profil na Facebooku i Instagramie.


Sabina Białczyk-Moc
Specjalista ds. sprzedaży
sabina.bialczyk-moc@korczyk.com.pl
+48 532 067 321


Marcin Chowaniec
Specjalista ds.sprzedaży
marcin.chowaniec@korczyk.com.pl
+48 532 067 322

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —