Konkurs z okazji
Dnia Matki

Konkurs z okazji Dnia Matki

Razem z Cremino Bakery mamy dla Was KONKURS z okazji Dnia Matki!
Na naszym fanpage'u pod postem konkursowym wpisujcie w komentarzach typowe teksty, które słyszycie od swoich Mam! Kultowe powiedzonka zna przecież każdy z nas!

Co można wygrać? Komentarz z największą ilością lajków = pyszny Tort Bezowy dla Mamy od Cremino Bakery!

Konkurs trwa do piątku, do godziny 12:00. Tort do odebrania osobiście, w sobotę 25 maja, w Cremino Bakery w Bielsku-Białej.

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Konkurs jest organizowany pod nazwą: Powiedzonka mojej mamy… Słodki konkurs z okazji Dnia Matki.
2. Organizatorem Konkursu są Korczyk sp. z o.o. Sp. k. Aleja Generała Andersa 586, Bielsko-Biała oraz Korczyk Plus sp. z o.o. Sp. k. ul. Warszawska 154, Bielsko-Biała.
3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie https://www.facebook.com/korczykskodaikia/photos/a.621124257936961/2306612439388126/?type=3&theater w dniach 21 maja – 24 maja 2019 roku (do godziny 12:00).

§ 2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:
a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych.
b) osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.
2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków: a) osoba biorąca udział w Konkursie musi posiadać status Uczestnika zgodnie z § 2 pkt 1.

§ 3 NAGRODY
1. Nagrodą w Konkursie jest:
Tort bezowy ufundowany przez Cremino Bakery, Bielsko-Biała, ul. 1 maja 10 o wartości 90 zł.
2. Zdobywcą nagrody w Konkursie jest Uczestnik, który w czasie trwania konkursu, pod postem konkursowym na profilu Facebook-owym: https://www.facebook.com/korczykskodaikia/ zamieści wpis odpowiadający na temat konkursu: wpisz typowe teksty, które słyszycie od swoich w komentarzu i otrzyma najwięcej polubień swojego komentarza.
3. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
4. Laureat konkursu zostanie powiadomiony o wygranej poprzez wiadomość w serwisie Facebook w dniu 25 maja 2019 r.
5. Potwierdzenie przyjęcia nagrody przez Laureata powinno nastąpić za pośrednictwem wiadomości w serwisie Facebook.
6. Otrzymana nagroda będzie do odebrania w Cremino Bakery, ul. 1 maja 10 Bielsko-Biała w sobotę 25 maja 2019 w godzinach otwarcia cukierni.
7. W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Korczyk sp. z o.o. Sp. k. oraz Korczyk Plus sp. z o.o. Sp. k.
8. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

§ 4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie.

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KORCZYK ŠKODA OUTLET

Chcemy być bliżej Was - naszych Klientów. Stawiamy sobie nowe wyzwanie i właśnie pracujemy nad otwarciem niestandardowego miejsca. Wiemy jaką wartość w dzisiejszym pełnym pośpiechu, rozpędzonym świecie ma czas i komfort podejmowania decyzji zakupowych. Chcemy być na wyciągnięcie ręki, w samym centrum Bielska-Białej, dlatego z naszą marką pojawimy się w Galerii Handlowej Gemini Park.

Czytaj Dalej