KONKURS DEALER ROKU ŠKODA 2021

KONKURS DEALER ROKU ŠKODA 2021

W konkursie DEALER ROKU ŠKODA 2021 zajęliśmy zaszczytne trzecie miejsce!

Spośród 85. dealerów marki ŠKODA w Polsce jesteśmy w TOP 3!

W pierwszym etapie zostaliśmy zakwalifikowani do najlepszej dziesiątki Autoryzowanych Punktów Dealerskich ŠKODA, które w 2021 roku osiągnęły najwyższe wyniki uwzględniające sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis oraz części i akcesoria! Podczas finałowych zmagań otrzymaliśmy statuetkę DEALER ROKU 2021 i zajęliśmy miejsce na podium!

Dziękujemy wszystkim Pracownikom za trud, pracę i dołożenie swojej cegiełki do tak wielkiego sukcesu!

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Nowa Kia Niro – zelektryfikowana mobilność dla każdego

Dzięki trzem wersjom zelektryfikowanego układu napędowego do wyboru, zaawansowanym funkcjom oraz odważnemu designowi i funkcjonalności crossovera, nowe Niro jest przeznaczone dla każdego, kto zamierza przesiąść się na samochód zelektryfikowany. Podążając śladami bardzo udanego Niro pierwszej generacji, które zapoczątkowało linię zelektryfikowanych i przyjaznych środowisku modeli marki Kia w Europie, nowy model gruntownie zmodernizowano, aby stał się liderem konkurencyjnego segmentu kompaktowych crossoverów.

Czytaj Dalej

Nowa ŠKODA FABIA z nagrodą Red Dot w kategorii design

ŠKODA FABIA z kolejną nagrodą Red Dot – bestsellerowy model marki, po zdobyciu tytułu w 2008 i 2015 roku, po raz trzeci otrzymał renomowane wyróżnienie za wyjątkowy design. Międzynarodowe jury było pod wrażeniem całościowego konceptu modelu FABIA, zwrócono uwagę na przestronność i nowy styl samochodu. Dzięki tej nagrodzie model FABIA czwartej generacji zrównał się w liczbie tytułów z bestsellerową ŠKODĄ OCTAVIA.

Czytaj Dalej