KONKURS DEALER ROKU ŠKODA 2021

KONKURS DEALER ROKU ŠKODA 2021

W konkursie DEALER ROKU ŠKODA 2021 zajęliśmy zaszczytne trzecie miejsce!

Spośród 85. dealerów marki ŠKODA w Polsce jesteśmy w TOP 3!

W pierwszym etapie zostaliśmy zakwalifikowani do najlepszej dziesiątki Autoryzowanych Punktów Dealerskich ŠKODA, które w 2021 roku osiągnęły najwyższe wyniki uwzględniające sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis oraz części i akcesoria! Podczas finałowych zmagań otrzymaliśmy statuetkę DEALER ROKU 2021 i zajęliśmy miejsce na podium!

Dziękujemy wszystkim Pracownikom za trud, pracę i dołożenie swojej cegiełki do tak wielkiego sukcesu!

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Nowa Škoda Superb: przestrzeń, komfort i wolność wyboru

Światowa premiera czwartej generacji Škody Superb już za nami. Model kontynuuje tradycję marki prezentując przestronne i wyrafinowane wnętrza. Dostępny będzie w sześciu wariantach napędowych, w tym – po raz pierwszy – jako miękka hybryda. Nowoczesne technologie i wykorzystane materiały zapewnią pasażerom jeszcze większy komfort.

Czytaj Dalej

Oto nowa Škoda Kodiaq!

Škoda Kodiaq, symbol wszechstronności i innowacyjności, podbiła już serca ponad ośmiuset tysięcy klientów na sześćdziesięciu rynkach na całym świecie i zdobyła wiele prestiżowych nagród. Teraz nadszedł czas na nowy wygląd oraz technologie. SUV Kodiaq drugiej generacji oferuje m.in. mnóstwo przestrzeni, najnowocześniejszy system łączności, a także napęd hybrydowy typu plug-in.

Czytaj Dalej

Nowość w Autoryzowanym Salonie Skoda Korczyk – Autoryzacja Serwisowa dla marek Volkswagen i Seat!

Autoryzacja serwisowa to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Od uzyskania uprawnień od producenta możemy oferować pełen zakres usług serwisowych nie tylko dla samochodów marki SKODA, ale również Volkswagen i Seat. Nasz zespół wykwalifikowanych mechaników i techników jest przygotowany do obsługi pojazdów na najwyższym poziomie. Jesteśmy serwisem o najdłuższych godzinach otwarcia, czekamy na Państwa od 6 do 22!

Czytaj Dalej