KONKURS DEALER ROKU ŠKODA 2021

KONKURS DEALER ROKU ŠKODA 2021

W konkursie DEALER ROKU ŠKODA 2021 zajęliśmy zaszczytne trzecie miejsce!

Spośród 85. dealerów marki ŠKODA w Polsce jesteśmy w TOP 3!

W pierwszym etapie zostaliśmy zakwalifikowani do najlepszej dziesiątki Autoryzowanych Punktów Dealerskich ŠKODA, które w 2021 roku osiągnęły najwyższe wyniki uwzględniające sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis oraz części i akcesoria! Podczas finałowych zmagań otrzymaliśmy statuetkę DEALER ROKU 2021 i zajęliśmy miejsce na podium!

Dziękujemy wszystkim Pracownikom za trud, pracę i dołożenie swojej cegiełki do tak wielkiego sukcesu!

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Samochody elektryczne ŠKODY – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem samochodu elektrycznego, możesz mieć wiele pytań dotyczących e-mobilności. Przemieszczanie się takim pojazdem to zupełnie nowe wrażenia. Co wyróżnia e-mobilność? Jak dbać o elektryczne auto? Eksperci ŠKODY przygotowali zbiór najważniejszych informacji i wskazówek w tym zakresie.

Czytaj Dalej

Kia trzecią najchętniej wybieraną marką w Polsce w 2022 roku.

W 2022 roku Kia była trzecią najchętniej wybieraną przez klientów marką w Polsce. Udział marki w sprzedaży nowych aut osobowych wyniósł 8%. Od stycznia do grudnia polscy klienci zarejestrowali 33.715 samochodów z logo Kia na masce. Wynik ten oznacza wzrost o 4,3% w porównaniu z rezultatem uzyskanym w 2021 roku – największy wśród marek popularnych z TOP20 w tym rankingu. Na uwagę zasługuje fakt, że cały rynek skurczył się w 2022 roku o 6%.

Czytaj Dalej

Sportowy duch ŠKODY – modele RS

ŠKODA jest związana ze sportem motorowym niemal od początku istnienia marki. Tradycję kontynuuje gama samochodów z oznaczeniem RS. ŠKODA oferuje obecnie cztery takie modele: OCTAVIA RS, KODIAQ RS oraz najnowsze: ENYAQ Coupé RS iV i ENYAQ RS iV. – Modele RS są łącznikiem między osiągnięciami marki w sportach motorowych a naszymi klientami, którzy chcą jeździć sportowym autem – mówi Daniel Petr, specjalista ds. projektowania samochodów sportowych w firmie ŠKODA.

Czytaj Dalej