KIA XCEED doceniona w konkursie iF Design Awards

KIA XCEED doceniona w konkursie iF Design Awards

Crossover Kia XCeed zdobył prestiżowe wyróżnienie w konkursie iF Design Awards 2020!

Wyróżnienie iF Design Award w kategorii „Produkt” dla Kia Xceed pokazuje, że możliwe jest połączenie cech kompaktowego miejskiego crossovera z dynamicznie stylizowanym nadwoziem i dobrymi właściwościami jezdnymi hatchbacka. Nowy CUV (crossover utility vehicle) odpowiada na rosnące zapotrzebowanie kierowców na samochody, które oferują więcej emocji i dynamiki niż SUV-y zarówno pod względem designu, jak i precyzji prowadzenia.

Nowa KIA XCEED CUV, oferuje porównywalną przestronność wnętrza jak klasyczne SUV’y.
Pozycja za kierownicą i precyzja prowadzenia są jednak podobne do tych znanych z typowych hatchbacków.

Auto zostało zaprojektowane w europejskim studiu projektowym marki Kia we Frankfurcie i jest przeznaczone wyłącznie dla europejskich klientów. W październiku w KIA KORCZYK odbyła się oficjalna premiera tego modelu. W pierwszej połowie 2020 roku do sprzedaży trafi hybrydowy XCeed typu plug-in.

KIA XCEED z wygraną w kategorii „Produkt” oznacza, że wszyscy członkowie rodziny modeli Ceed zostali nagrodzeni przez jury konkursu iF Design Award. W 2019 roku Kia zdobyła w tym konkursie trzy nagrody – dla pięciodrzwiowego hatchbacka Ceed, Ceeda kombi i pięciodrzwiowego shooting brake’a ProCeed.

Nagrodę iF Design Award ustanowiono w 1953 roku. To najbardziej prestiżowa nagroda na świecie w dziedzinie designu. Organizatorem konkursu jest iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze – najstarsza niezależna instytucja na świecie zajmująca się designem.

W 2020 roku w konkursie iF Design Award wzięły udział firmy z 56 krajów, które zgłosiły 7298 produktów. Oceniało je międzynarodowe jury składające się z 78 ekspertów.

Więcej o KIA XCEED dowiesz się TUTAJ!


Paweł Lada
Kierownik Salonu Sprzedaży
pawel.lada@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 63
+48 532 100 279


Mateusz Prymula
Zastępca Kierownika Sprzedaży
mateusz.prymula@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 76
+48 609 662 260


Paweł Witkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
pawel.witkowski@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 62
+48 695 660 055


Piotr Habdas
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
piotr.habdas@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 78
+48 695 661 100


Sylwia Szyndler

Doradca ds. Rozwiązań Flotowych
sylwia.szyndler@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 63
+48 538 970 290

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Premiera nowej ŠKODY FABIA już wkrótce!

ŠKODA FABIA czwartej generacji odznacza się nowoczesnym wyglądem, przestronnym wnętrzem oraz wyjątkowym komfortem jazdy. Nowe, wyraziste linie nadwozia nadają modelowi jeszcze bardziej dynamiczny wygląd. Samochód został zbudowany na platformie MQB-A0 oraz wyposażony w najnowsze dostępne systemy wspomagania kierowcy. Dzięki innowacyjnym technologiom auto jest też wyjątkowo aerodynamiczne. Nowa FABIA zostanie zaoferowana na polskim rynku z czterema wydajnymi silnikami benzynowymi do wyboru. Wszystkie te cechy sprawiają, że nowa FABIA będzie idealnym samochodem zarówno do komfortowej jazdy po mieście, jak i podróżowania na dłuższych dystansach.

Czytaj Dalej

KIA prezentuje pojazd wojskowy nowej generacji

Kia jeszcze nie raz zaskoczy! Podczas tegorocznej Międzynarodowej Wystawy Przemysłu Zbrojeniowego (IDEX) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, największej międzynarodowej wystawie tego typu na Bliskim Wschodzie i w Afryce, Kia Corporation prezentowała lekki koncepcyjny pojazd taktyczny oraz podwozie do zabudowy.

Czytaj Dalej