Jak wygląda wnętrze modelu ENYAQ iV?

Jak wygląda wnętrze modelu ENYAQ iV?

Dla nowego elektrycznego SUV-a ŠKODA ENYAQ iV do wyboru jest wiele opcji Design Selections, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i zapewniają wysoki komfort zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. We wszystkich opcjach wykorzystano materiały naturalne, pochodzące z recyklingu lub przetworzone zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dostosowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb klienta jest proste i wygodne.

Wraz z modelem ENYAQ iV pojawiło się kilka opcji indywidualnego wyboru stylu pojazdu – Design Selections. Poszczególne opcje Design Selections różnią się między sobą m.in. tapicerką, elementami ozdobnymi, deską rozdzielczą, użytymi materiałami oraz wyglądem dywaników, konsoli środkowej i oświetlenia wnętrza.

Wnętrza samochodów inspirowane nowoczesnymi mieszkaniami
Podstawowy model ENYAQ 50 iV oferuje minimalistyczną opcję Studio. Opcja Loft dostępna w standardzie w wersji ENYAQ 60 iV jest zainspirowana nowoczesnymi mieszkaniami młodych rodzin. Dwupoziomową deskę rozdzielczą wykończono dwoma kolorami. Inne opcje Design Selections dostępne są w wyposażeniu dodatkowym. Lodge reprezentuje zrównoważony charakter i innowację, Lounge to jakość i ekskluzywność, a Suite i ecoSuite oferują luksusowe detale. W wersji ENYAQ RS iV opcja RS Lounge podkreśla sportowy charakter pojazdu, z kolei opcja RS Suite zachwyca elegancją.

Nowa koncepcja designu modelu ENYAQ iV łączy cechy przestronnego miejsca oraz strefy wypoczynkowej. Opcje Design Selections przypominają nowoczesne przestrzenie mieszkalne, charakteryzując się doskonale dobranymi kolorami oraz materiałami. Przejrzyście skonstruowane pakiety opcji zawierają różne motywy stylistyczne, z kilkoma dodatkowymi możliwościami dostępnymi dla każdego modelu. Oznacza to, że klienci ŠKODA KORCZYK będą mieli jasny i prosty wybór.

Materiały ekologiczne
W opcjach Lodge i ecoSuite ŠKODA postawiła na zrównoważony rozwój. Tapicerka w opcji Lodge wykonana jest w 40% z certyfikowanej wełny, spełniającej surowe wymogi firmy Woolmark. Znak Wool Blend Performance jest zastrzeżony dla produktów mających w swoim składzie od 30% do 49,9% certyfikowanej wełny. Pozostałe 60% to poliester pochodzący z recyklingowanych butelek PET. Jak podkreślił Weber, unikatowa tkanina sprawia, że podróżowanie modelem ENYAQ iV staje się jeszcze większą przyjemnością.

Obicia foteli mają przyjemną fakturę i zapewniają komfortową temperaturę. Skórzana tapicerka w odcieniu koniaku dostępna w opcji ecoSuite Design Selection jest wytwarzana w zrównoważony sposób. Skórę użytą do jej produkcji garbuje się przy pomocy wyciągów z liści oliwnych.

Kilka prostych kroków do konfiguracji
ŠKODA przeorganizowała dostępność wyposażenia dodatkowego i zmieniła strukturę wyboru wersji podstawowych, aby konfigurowanie modelu ENYAQ iV było jeszcze łatwiejsze. Uproszczono również proces składania zamówienia, który teraz jest bardziej przyjazny dla użytkownika. By zamówić spersonalizowany model ENYAQ iV, wystarczy zaledwie kilka kliknięć.

Czekamy z niecierpliwością!

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW NOWYCH


Agnieszka Łysek
Kierownik Sprzedaży
agnieszka.lysek@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 734 443 050


Janusz Świstowicz
Zastępca Kierownika Sprzedaży
janusz.swistowicz@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 606 205 501


Anna Semik
Specjalistka ds. sprzedaży
anna.semik@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 734 443 057


Damian Sośniecki
Specjalista ds. Sprzedaży
damian.sosniecki@korczyk.com.pl
+48 33 816 17 18
+48 882 145 441
KORCZYK ŠKODA OUTLET


Sabina Białczyk-Moc
Specjalista ds. sprzedaży
sabina.bialczyk-moc@korczyk.com.pl
+48 532 067 321


Marcin Chowaniec
Specjalista ds.sprzedaży
marcin.chowaniec@korczyk.com.pl
+48 532 067 322


Paulina Pindel
Specjalista ds. sprzedaży
paulina.pindel@korczyk.com.pl
+48 888 734 312
+48 888 732 930

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —