Jak kupić samochód bez wychodzenia z domu?

Jak kupić samochód bez wychodzenia z domu?

W KIA i ŠKODA KORCZYK możesz kupić samochód zdalnie, bez wizyty w naszych salonach!
Jak to zrobić? Poniżej instrukcje!

1. Sprawdź stronę www.autobezryzyka.pl lub kliknij aby poznać ofertę Leasingu Niskich Rat dla Klientów Indywidualnych.

2. Wybierz samochód, który Cię interesuje, nowy lub używany.

3. Skontaktuj się z nami – zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z Messenger’a.
KIA KORCZYK
+48 690 542 542
kia@korczyk.com.pl

ŠKODA KORCZYK
33 816 17 18
salon.skoda@korczyk.com.pl

4. My zaprezentujemy Ci samochód podczas video konferencji, wyślemy zdjęcia, nagramy filmik oraz przygotujemy dla Ciebie ofertę wraz z opcjami finansowania. Wszelkie formalności możemy załatwiać drogą elektroniczną. Na podstawie odpowiedniego upoważnienie możemy również zarejestrować Twój samochód.

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW NOWYCH ŠKODA


Anna Semik
Specjalistka ds. sprzedaży
anna.semik@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 26
+48 734 443 057


Damian Sośniecki
Specjalista ds. Sprzedaży
damian.sosniecki@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 23
+48 882 145 441

SPRZEDAŻ DLA FIRM


Andrzej Kine
Dyrektor Sprzedaży
andrzej.kine@korczyk.com.pl
+48 33 829 31 21
+48 604 933 810


Damian Fliś
Doradca ds. Rozwiązań Flotowych
damian.flis@korczyk.com.pl
+48 694 408 080


Sylwia Porowska
Doradca ds. rozwiązań flotowych
sylwia.porowska@korczyk.com.pl
+48 532 463 920

KIA


Paweł Lada
Kierownik Salonu Sprzedaży
pawel.lada@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 63
+48 532 100 279


Mateusz Prymula
Zastępca Kierownika Sprzedaży
mateusz.prymula@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 76
+48 609 662 260


Paweł Witkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
pawel.witkowski@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 62
+48 695 660 055


Piotr Habdas
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
piotr.habdas@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 78
+48 695 661 100


Sylwia Szyndler

Doradca ds. Rozwiązań Flotowych
sylwia.szyndler@korczyk.com.pl
+48 33 828 24 63
+48 538 970 290

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Znamy ceny Kia e-Soul i Kia e-Niro!

Kia wzbogaca gamę modeli zelektryfikowanych o dwa pojazdy czysto elektryczne.

W KIA KORCZYK Bielsko-Biała możesz już zamówić elektryczne modele KIA e-Soul i KIA e-Niro.

Cena bogato wyposażonego e-Soula zaczyna się od 139.990 zł, natomiast za e-Niro trzeba zapłacić tylko o 7 tys. zł więcej.

Czytaj Dalej