CZY KIEDYKOLWIEK JADŁEŚ LODY O SMAKU ŠKODY?

LIMITOWANA EDYCJA SMAKU ŠKODA KORCZYK

LODY O SMAKU ŠKODY

Limitowana edycja smaku ŠKODA KORCZYK dostępna tylko w Lodomanii w Galerii SFERA I przy ulicy Mostowej 5 w Bielsku-Białej.

ZUPEŁNIE NOWY SMAK

Inspiracja do współpracy z marką LODOMANIA zrodziła się podczas przygotowań do wydarzenia MOTOSFERA. Motoryzacyjne wydarzenie stało się początkiem nowej produkcji i dało początek ciekawej inicjatywie.

DLACZEGO LODOMANIA?

Lodomania specjalizuje się w produkcji lodów bazujących tylko na unikatowych recepturach i naturalnych składnikach. Marka jest prawdziwym lodowym rzemieślnikiem! W produkcji wykorzystuje dodatki najwyższej jakości.

JAK ZAWSZE STARAMY SIĘ PRZYGOTOWAĆ COŚ WYJĄTKOWEGO DLA NASZYCH KLIENTÓW.

Miło nam Państwa zaprosić do Galerii SFERA i zaoferować coś, czego jeszcze nie było.

KONKURS

Wymyśl hasło dla naszych lodów i wyślij je na adres pr@korczyk.com.pl. Na hasła czekamy do końca trwania MOTOSFERY czyli 24.05.2015r.

Twórca najlepszego hasła dostanie 100 porcji Škoda KORCZYK.

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KIA Stonic w nowej odsłonie!

Kia Stonic – drugi pod względem popularności miejski crossover w Polsce – doczekała się faceliftingu!

Model poddano licznym modyfikacjom, obejmującym m.in. gamę silników oraz ofertę zaawansowanych systemów zarówno łączności ze światem zewnętrznym, jak i asystujących. Model po faceliftingu jest dostępny z wydajnymi silnikami z rodziny Smartstream, wśród których największą nowością jest zespół napędowy typu mild-hybrid z instalacją elektryczną o napięciu 48 V, współpracujący z nową mechaniczną skrzynią biegów z elektrycznie sterowanym sprzęgłem „clutch-by-wire”.

Czytaj Dalej