Barbecue i kolorowe balony

Superb z epoki, kolorowe balony i szalone malowanie Fabii

Barbecue i kolorowe balony

Superb z epoki, kolorowe balony i szalone malowanie Fabii - tak wyglądała sobota w ŠKODA Korczyk. Wysoka temperatura, czas wyjazdów wakacyjnych nie zakłóciły frekwencji na naszym evencie! Było rodzinnie, przyjemnie i chyba nikt się u nas nie nudził…

Wszystkim chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za poświęcenie nam czasu i spędzenie z nami czerwcowej soboty. Osobiste spotkania z Państwem są dla nas bardzo ważne. W dzisiejszych czasach komunikacji internetowej i braku wolnego czasu to właśnie obecność i rozmowy na żywo stają się bezcenne.

BBQ_Korczyk_foto_03

Event nie odbył by się gdyby nie niesamowite zaangażowanie całego naszego zespołu. Wkład w imprezę miał każdy z pracowników od mechanika po kierowniczkę sprzedaży. Całemu zespołowi dowodziła Justa Jarosz, która przejmuje stery marketingowych akcji. Sprawdzili się również nasi Partnerzy czyli DJ Karola, profesjonalny Alternative Bar i Pani Klaun wraz z ekipą od dmuchanych atrakcji.

BBQ_Korczyk_foto_01 BBQ_Korczyk_foto_02

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KORCZYK ŠKODA OUTLET

Chcemy być bliżej Was - naszych Klientów. Stawiamy sobie nowe wyzwanie i właśnie pracujemy nad otwarciem niestandardowego miejsca. Wiemy jaką wartość w dzisiejszym pełnym pośpiechu, rozpędzonym świecie ma czas i komfort podejmowania decyzji zakupowych. Chcemy być na wyciągnięcie ręki, w samym centrum Bielska-Białej, dlatego z naszą marką pojawimy się w Galerii Handlowej Gemini Park.

Czytaj Dalej