3x Škoda Citigo do wygrania

3x Škoda Citigo do wygrania

Od 10 lat ŠKODA pozostaje niekwestionowanym liderem polskiego rynku samochodowego. Ta okrągła ogólnopolska rocznica pokrywa się z 10. urodzinami centrum handlowego Gemini Park w Bielsku-Białej. Chcemy wspólnie celebrować i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 3 ogromne prezenty - 3 nowe ŠKODY Citigo, które ufundowaliśmy w Wielkiej Urodzinowej Loterii.

3. szczęściarzy, którym przypadnie najwyższa wygrana, stanie się posiadaczami nowoczesnych i komfortowych samochodów Škoda Citigo od Škoda KORCZYK. Auta już czekają w Gemini Park!

Mechanizm loterii jest bardzo prosty. Wystarczy w dniach 15.04-26.05.2019 zrobić zakupy w Gemini Park Bielsko-Biała za co najmniej 50 zł i odebrać kupon loteryjny od sprzedawcy lub hostessy w Punkcie Obsługi Loterii. Punkty dostępne będą w dwóch miejscach: na linii kas hipermarketu Bi1 (w okolicach sklepów Verona i Tui) oraz w strefie eventowej (pomiędzy sklepami Monnari i Komputronik).

Wypełnione kupony należy wrzucić do urny. Dodatkowo, hostessy wydawać będą kupony z kodami kreskowymi do zeskanowaniu w kiosku multimedialnym, dzięki którym uczestnik dowie się od razu czy wygrał jedną z nagród natychmiastowych.

Każde 50 złotych wydane na zakupy, to jeden kupon loteryjny, a im więcej kuponów, tym większe szanse na atrakcyjne nagrody!
Kupony wezmą udział w finałowym losowaniu, które odbędzie się 26. maja.

Zapraszamy do zabawy!
#KORCZYKteam

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

KORCZYK ŠKODA OUTLET

Chcemy być bliżej Was - naszych Klientów. Stawiamy sobie nowe wyzwanie i właśnie pracujemy nad otwarciem niestandardowego miejsca. Wiemy jaką wartość w dzisiejszym pełnym pośpiechu, rozpędzonym świecie ma czas i komfort podejmowania decyzji zakupowych. Chcemy być na wyciągnięcie ręki, w samym centrum Bielska-Białej, dlatego z naszą marką pojawimy się w Galerii Handlowej Gemini Park.

Czytaj Dalej