Serwis Klimatyzacji

promocja

Serwis Klimatyzacji – promocja

Pamiętaj o serwisie klimatyzacji przed sezonem urlopowym!

Wielka Urodzinowa Loteria – kliknij.

Dla Klientów Gemini Park Bielsko-Biała mamy super ceny na ultradźwiękową dezynfekcję klimatyzacji lub ozonowanie.
Kupon uprawniający do skorzystania z oferty otrzymacie w Punkcie Obsługi Wielkiej Urodzinowej Loterii w Gemini Park Bielsko-Biała razem z kuponem loteryjnym.

Jesteśmy głównym sponsorem tej zabawy i ufundowaliśmy dla Was 3 nowoczesne i komfortowe samochody ŠKODA Citigo.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy w dniach 15.04-26.05.2019 zrobić zakupy w Gemini Park Bielsko-Biała za co najmniej 50 zł i odebrać kupony w jednym z punktów na terenie centrum handlowego: na linii kas hipermarketu Bi1 (w okolicach sklepów Verona i Tui) oraz w strefie eventowej (pomiędzy sklepami Monnari i Komputronik).

Nasza promocja trwa do 30 czerwca. Zadzwoń pod numer 33 816 17 18 lub osobiście umów się w naszej recepcji.
Zapraszamy!

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

3x Škoda Citigo do wygrania

Od 10 lat ŠKODA pozostaje niekwestionowanym liderem polskiego rynku samochodowego. Ta okrągła ogólnopolska rocznica pokrywa się z 10. urodzinami centrum handlowego Gemini Park w Bielsku-Białej. Chcemy wspólnie celebrować i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 3 ogromne prezenty - 3 nowe ŠKODY Citigo, które ufundowaliśmy w Wielkiej Urodzinowej Loterii.

Czytaj Dalej

KIA PROCEED Łamie schematy

Do salonu Kia KORCZYK wjechała już nowa Kia ProCeed w nadwoziu shooting brake. ProCeed łączy elegancki design z przestronnością wnętrza i funkcjonalnością kombi. Gama silników obejmuje mocną jednostkę napędową 1.6 T-GDI dla wersji GT oraz 3 silniki do wyboru dla modeli GT Line. Ceny ProCeeda zaczynają się od 94.990 zł za bardzo bogato wyposażoną wersję GT Line.

Czytaj Dalej