Blacharnia
-lakiernia

Blacharnia-lakiernia

W odróżnieniu od większości punktów dealerskich na rynku lokalnym posiadamy własne Centrum Napraw Blacharsko-Lakierniczych. Cała usługa odbywa się u nas (nie zlecamy jej podwykonawcom), dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość i bierzemy za nią pełną odpowiedzialność - dajemy 2 lata gwarancji.

Nie prowadzimy standardowych działań reklamowych by wypromować nasz serwis blacharsko-lakierniczy. Naszą najlepszą promocją są zadowoleni klienci, którzy polecają nas dalej. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego klienta i doraźna pomoc. Wiemy, że likwidacja szkody jest skomplikowanym procesem. Razem z klientem staramy się przejść przez wszystkie formalności i znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA.

Dysponujemy nowoczesnym obiektem napraw blacharsko-lakierniczych, w którym dzięki uzyskanej premii technologicznej w ramach programu unijnego zastosowaliśmy innowacyjną, w pełni wodorozcieńczalną technologię, składającą się z podkładów, lakierów bazowych PPG ENVIROBASE HIGH PERFORMANCE oraz lakierów bezbarwnych. Inwestycja jest zwieńczeniem konstruktywnej współpracy z branżowym instytutem Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL oraz naszym partnerem biznesowym, dostawcą, PPG.

OSZCZĘDZAMY CZAS KLIENTÓW.

Odbieramy samochód bezpośrednio od Państwa i dostarczamy po naprawie. Oferujemy samochód zastępczy.

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

— inne nasze usługi —

Škoda Korczyk.15 lat z wami.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem czeskiej marki ŠKODA od 2003 roku.

Dowiedz się więcej

Kia korczyk.Już jest.

Drugiego listopada 2015 roku podpisaliśmy umowę dealerską z KIA MOTORS POLSKA

Dowiedz się więcej

Blacharnia-lakiernia.Ekologiczne Malowanie.

Oszczędzamy czas klientów. Odbieramy samochód bezpośrednio od Państwa i dostarczamy po naprawie. Oferujemy samochód zastępczy.

Dowiedz się więcej