Auto bez ryzyka

Samochody używane

Poznaj naszą ofertę

Auta używane

Uważamy, że sektor aut używanych to nieodłączny element działalności dilerskiej. U nas dostępne są auta używane bez ryzyka, różnych marek. Wyszukujemy prawdziwe perełki na rynku wtórnym.

Jesteśmy liderem w programie sprzedaży aut używanych – jako jeden z pierwszych dilerów grupy Volkswagen weszliśmy do programu DasWeltAuto. To marka i gwarancja sama w sobie. Kolejny punkt samochodów używanych różnych marek otworzyliśmy 2 lata temu przy salonie KIA, przy ulicy Warszawskiej 154 w Bielsku-Białej.

ODKUP AUT

Skupujemy oraz przyjmujemy samochody w rozliczeniu przy zakupie nowego auta. Posiadamy również mobilnego specjalistę do spraw wycen, który przyjeżdża na miejsce wyceny – zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.

Zapoznaj się z naszą ofertą: www.autobezryzyka.pl

Poznaj naszą ofertę

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

We Want You

Jeżeli interesujesz się samochodami, wiesz, co dzieje się pod maską a do tego ekscytujesz się handlowaniem to jest to praca stworzona dla Ciebie.

Czytaj Dalej

— inne nasze usługi —

Škoda Korczyk.15 lat z wami.

Od 2003 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem czeskiej marki ŠKODA.

Dowiedz się więcej

Kia korczyk.Już jest.

W listopadzie 2015 roku podpisaliśmy umowę dealerską z KIA MOTORS POLSKA.

Dowiedz się więcej

Blacharnia-lakiernia.Ekologiczne Malowanie.

Usługi blacharsko-lakiernicze świadczymy w dwóch lokalizacjach - przy Autoryzowanym Salonie Samochodowym Škoda Korczyk oraz przy Autoryzowanym Salonie KIA Korczyk.

Dowiedz się więcej