Škoda KAROQ

Kolejny SUV z Alaski!

Škoda KAROQ

ŠKODA KAROQ to z nowy, kompaktowy SUV prosto z Czech.

Nazwa pochodzi z języka Alutiiq – plemienia zamieszkującego wyspę na południowym wybrzeżu Alaski. KAROQ to połączenie określeń na samochód („KAA’RAQ”) i strzałę („RUQ”).

Škoda Karoq

Karoq pojawi się z dwoma silnikami benzynowymi i trzema dieslami. Moc będzie się wahać między 115 do 190 KM. W ofercie dostępny będzie również najnowszy silnik 1.5 TSI. Z kolei w najpopolarniejszym – 2.0 TDI 190 KM – dwusprzęgłowy automat DSG (7 przełożeń) i napęd 4×4 będą w standardzie.

Škoda Karoq

Karoq będzie wyposażony w innowacyjne systemy bezpieczeństwa, jak również w nowy system multimedialny z obsługą Apple CarPlay oraz Android Auto. Jeżeli chodzi o wyposażenie z pewnością nie zabraknie w pełni LED-owych reflektorów, ambientowego oświetlenia wnętrza i po raz pierwszy w tej marce pojawi się cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień.

Škoda Karoq

Karoq pojawi się u nas w drugiej połowie października!
Śledz nasz profil na Facebooku, gdzie na bieżąco publikujemy najświeższe newsy: facebook.com/korczykskodaikia

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, możemy Was powiadomić jako pierwszych zaraz po tym jak pojawi się w salonie.
Zapraszamy! pr@korczyk.com.pl lub 33 816 17 18

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

We Want You

Jeżeli interesujesz się samochodami, wiesz, co dzieje się pod maską a do tego ekscytujesz się handlowaniem to jest to praca stworzona dla Ciebie.

Czytaj Dalej