Nagrody dla Škoda Korczyk

Nagrody dla Škoda Korczyk

Podczas corocznego kongresu ŠKODA Polska, jako jedyny Autoryzowany salon ŠKODY w Polsce otrzymaliśmy dwie nagrody - w konkursie Dealer Roku 2018 zajęliśmy II miejsce, a pierwszą nagrodę otrzymaliśmy za Najlepszą Akcję Marketingową 2018.

Do konkursu Dealer Roku zakwalifikowało się 10 najlepszych salonów ŠKODA w Polsce, które wyłoniono na podstawie uzyskanych wyników we wszystkich działach firmy. Finaliści prezentowali swoje osiągnięcia w Warszawie, przed komisją składającą się ze wszystkich Szefów Departamentów ŠKODY.

Jako Autoryzowany Dealer marki ŠKODA, która od 10 lat pozostaje niekwestionowanym liderem w Polsce, sprzedając na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy 69 565 aut, zakończenie 2018 roku tak dużymi sukcesami to dla nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy.

Rozwijamy się wielopłaszczyznowo razem z marką ŠKODA. Podążamy za wyzwaniami rynku, łącząc tradycję rodzinnej firmy z nowoczesnymi rozwiązaniami. Samochody dostarczamy zarówno do klienta indywidualnego, jak i do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Połączenie naszego portfolio produktowego, dbałości o Klienta oraz wprowadzanych w ŠKODA Korczyk innowacji zaowocowały tytułem lidera rynku.

Dziękujemy naszym Klientom oraz wszystkim pracownikom za ich zaangażowanie.
Brawa #KORCZYKteam!

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

We Want You

Jeżeli interesujesz się samochodami, wiesz, co dzieje się pod maską a do tego ekscytujesz się handlowaniem to jest to praca stworzona dla Ciebie.

Czytaj Dalej