MOTOSFERA na wiosnę

MOTOSFERA na wiosnę

Wiosna, słońce, ptaki! Czas na rower i na… MOTOSFERĘ. Już po raz 8. spotkamy się w SFERZE na wielkiej uczcie motoryzacyjnej Podbeskidzia. W tej edycji wydarzenia debiutujemy z 2 markami motoryzacyjnymi – ŠKODA oraz KIA. W zeszłym roku zapraszaliśmy na lody, natomiast w tym…

STANOWISKO ŠKODA KORCZYK
ORYGINALNY ROWER MARKI ŠKODA MOŻE BYĆ TWÓJ. Specjalnie z okazji MOTOSFERY przygotowaliśmy specjalną ofertę. Każdy, kto podejmie decyzję o zakupie nowego auta i podpisze zamówienie w czasie trwania MOTOSFERY (8-17 kwietnia) otrzyma w prezencie oryginalny rower marki ŠKODA.

rowerAby skorzystać z promocji zapraszamy na nasze stoisko zlokalizowane w SFERZE I (blisko fontanny). Nie jest to jedyna atrakcja. Dodatkowo, przygotowaliśmy pewną niespodziankę. Podczas MOTOSFERY prezentujemy wyjątkową wersję ŠKODY Octavii RS w limitowanym kolorze. Na samochodzie zamontowaliśmy rower ŠKODY oraz autorską instalację zaprojektowaną wg zaleceń naszego Rekina Sprzedaży Łukasza. Nasze hostessy będą rozdawać świeże wydanie najnowszej gazety ŠKODA NEWS.

STANOWISKO KIA KORCZYK

Nasz szklany kontener był zapowiedzią MOTOSFERY. Pojawiliśmy się jako pierwsi tuż przed wejściem do SFERY II. Szklany ekspozytor, który prezentuje premierowy model KIA Sportage w wersji GT Line jest zaproszeniem do odbycia jazdy testowej najnowszym SUV’em naszej koreańskiej marki.

jazda

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na naszym profilu Facebook KORCZYK.

Do zobaczenia w SFERZE!

 

ulotka 1

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

Odświeżony model ŠKODY SUPERB

Zmodernizowana wersja topowego modelu to kolejny krok w stronę ewolucji marki, zarówno w obszarze designu, jak i zastosowanych technologii poprawiających komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Czytaj Dalej