Gramy z Wielką
Orkiestrą
Świątecznej
Pomocy

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Jak co roku gramy z Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Sztab WOŚP „Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała” wspieramy użyczając organizatorom samochód Škoda KODIAQ. Dodatkowo, na licytację, która odbędzie się w Piwnicy Zamkowej, zaraz po „światełku do nieba”, około godziny 20:00, przekazaliśmy zestaw gadżetów od Miko Marczyka – kierowcy rajdowego ŠKODA Polska Motorsport. Miko przesłał nam swoją czapkę z Rajdu Barbórka 2018, t-shirt, plakat z autografem „dla człowieka o wielkim sercu” i plecaki Motorsport. Do wylicytowania będzie też zdjęcie z autografami siatkarzy BBTS. Bardzo dziękujemy i zapraszamy na licytację! W naszym salonie Škoda Korczyk też będziecie mogli wrzucić kilka groszy do puszki WOŚP!

Gramy również ze sztabem WOŚP Czechowice-Dziedzice. Spotkacie nas podczas Moto WOŚP w Starej Kablowni. Szczegóły znajdziecie tutaj. Tam do wylicytowania od nas voucher na weekend z Kia Optima i autografy siatkarzy BBTS!

Siema!
#KorczykTEAM

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

3x Škoda Citigo do wygrania

Od 10 lat ŠKODA pozostaje niekwestionowanym liderem polskiego rynku samochodowego. Ta okrągła ogólnopolska rocznica pokrywa się z 10. urodzinami centrum handlowego Gemini Park w Bielsku-Białej. Chcemy wspólnie celebrować i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 3 ogromne prezenty - 3 nowe ŠKODY Citigo, które ufundowaliśmy w Wielkiej Urodzinowej Loterii.

Czytaj Dalej