Gramy z Wielką
Orkiestrą
Świątecznej
Pomocy

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Jak co roku gramy z Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Sztab WOŚP „Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała” wspieramy użyczając organizatorom samochód Škoda KODIAQ. Dodatkowo, na licytację, która odbędzie się w Piwnicy Zamkowej, zaraz po „światełku do nieba”, około godziny 20:00, przekazaliśmy zestaw gadżetów od Miko Marczyka – kierowcy rajdowego ŠKODA Polska Motorsport. Miko przesłał nam swoją czapkę z Rajdu Barbórka 2018, t-shirt, plakat z autografem „dla człowieka o wielkim sercu” i plecaki Motorsport. Do wylicytowania będzie też zdjęcie z autografami siatkarzy BBTS. Bardzo dziękujemy i zapraszamy na licytację! W naszym salonie Škoda Korczyk też będziecie mogli wrzucić kilka groszy do puszki WOŚP!

Gramy również ze sztabem WOŚP Czechowice-Dziedzice. Spotkacie nas podczas Moto WOŚP w Starej Kablowni. Szczegóły znajdziecie tutaj. Tam do wylicytowania od nas voucher na weekend z Kia Optima i autografy siatkarzy BBTS!

Siema!
#KorczykTEAM

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

We Want You

Jeżeli interesujesz się samochodami, wiesz, co dzieje się pod maską a do tego ekscytujesz się handlowaniem to jest to praca stworzona dla Ciebie.

Czytaj Dalej