ŠKODA

na EDF 2014

ŠKODA na EDF 2014

Flota na Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych EDF 2014

W dniach 5-7.09.2014r. już po raz 6-ty odbyły się Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Osób Niepełnosprawnych. Po raz 3-ci z koleii, odbyły się one w Powiecie Wadowickim. Po raz drugi ŠKODA KORCZYK była oficjalnym Parterem tej sportowej imprezy.

Kolarze mogli zmierzyć się w w kategoriach: jazda indywidualna na czas, kryterium – wyścig australijski oraz wyścig ze startu wspólnego. Jak mówią sami uczestnicy, trasa nie należała do najłatwiejszych. Zawodnicy mieli do pokonania strome trasy i zakręty o łącznej długości ok. 45 km.!

W tym roku na evencie pojawiła się nasza przepiękna Škoda Octavia III w towarzystwie „terenowego” Yeti i czerwonego Rapida Spaceback. Wszyscy kibice z wielkim zaangażowaniem dopingowali zawodników – a co najważniejsze – do samego końca wspierali ich swoją obecnością! Motywem przewodnim mistrzostw okazał się być – uśmiech i niesamowita wola walki zawodników! Mamy nadzieję, że za rok również będziemy mieli okazję być świadkiem tej wspaniałej imprezy, a wszystkim zawodnikom życzymy SIŁY, WOLI WALKI i WYSOKIEJ FORMY!!!

— POSTY O PODOBNEJ TEMATYCE —

We Want You

Jeżeli interesujesz się samochodami, wiesz, co dzieje się pod maską a do tego ekscytujesz się handlowaniem to jest to praca stworzona dla Ciebie.

Czytaj Dalej